15 Οκτ

Χειριστή Μηχανών Παραγωγής Μεταλλικών Ενισχύσεων

Καβάλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Θερμοπλαστική A.Β.Ε.Ε, ζητά για απασχόληση: Χειριστή Μηχανών Παραγωγής Μεταλλικών Ενισχύσεων

Απαραίτητα Προσόντα:
Καλή γνώση και προϋπηρεσία χειρισμού Ραουλοδιαμορφωτικής Μετάλλου (ραουλιέρες με συνεχή κοπή)
Γνώση και προϋπηρεσία κοπής σιδήρου σε μηχάνημα πριονοκορδέλας
Δίπλωμα οδήγησης
Ηλικία έως 50 ετών

Επιθυμητά Προσόντα:
Γνώση ξένης γλώσσας, θα εκτιμηθεί

Η εταιρία προσφέρει:
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Καλές αποδοχές
Συνεχή εκπαίδευση
Δυνατότητες εξέλιξης

Telephone
Thermoplastiki

Σχετικες Αγγελιες

08 Νοε
Καβάλα [Τσαπιτσόγλου Χαράλαμπος]

Ζητούνται άτομα, 18-30 ετών, για σέρβις και μπαρ σε νέο μαγαζί live stage στα Κηπιά έξω από την Ελευθερούπολη Καβάλας. Για περισσότερες πληροφορίες στο τηλέφωνο που δίνεται παρακάτω.

05 Νοε
Θεσσαλονίκη [STYLEGLASS]

H εταιρεία STYLE GLASS ζητά άτομα πλήρους απασχόλησης για τον τομέα της Παραγωγής, σε Εργοστάσιο Εκτυπώσεων Μεταξοτυπίας σε γυάλινες συσκευασίες, στη Βιομηχανική Περιοχή στη Σίνδο. Για Βιογραφικά και τυχόν πληροφορίες στο παρακάτω email.

02 Νοε
Θεσσαλονίκη [CREATION IKE]

Ζητείτε χειριστής χωματουργικών μηχανημάτων. Απαραίτητο επαγγελματικό δίπλωμα φορτηγού. Πλήρης απασχόληση.

23 Οκτ
Αθήνα [αντωνης]

ζητείται χειριστής κλαρκ στο Στρατηγού Μακρυγιάννη 70 Ρέντης, για 12μηνη απασχόληση. Για παραπάνω πληροφορίες καλέστε στο παρακάτω τηλέφωνο.

22 Οκτ
Αθήνα [ΞΥΛΙΝΕΣ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ]

Ελληνική εταιρία ΞΥΛΙΝΩΝ ΥΠΕΡΚΑΤΑΣΚΕΥΩΝ, με έδρα τον Άγιο Στέφανο Αττικής, αναζητά Προγραμματιστή Παραγωγής CNC, με βασικά καθήκοντα την διαχείριση της παραγωγής μέσα από εξειδικευμένο λογισμικό και τον έλεγχο της προόδου των Εντολών Παραγωγής, σε σχέση με τους στόχους παράδοσης. Κριτήρια: • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ με ειδικότητα Μηχανολόγου Μηχανικού ή Μηχανικού Βιομηχανικού Σχεδιασμού. • Άριστη γνώση Η/Υ • Επιθυμητή Γνώση Λογισμικών Προγραμμάτων WOODWOP HOMAG,ALPHA...

... CAM.
• Γνώστης προγραμματισμού εργαλειομηχανών CNC 5 αξόνων.
• Γνώστης κατασκευής ξύλινων επίπλων θα εκτιμηθεί.