15 Οκτ

ΠΩΛΗΤΗΣ

Πάτρα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρία με έδρα την Κάτω Αχαΐα, αναζητά εξωτερικό πωλητή για την Νοτιοδυτική Ελλάδα.

Απαραίτητα Προσόντα: Ηλικίας 30-40ετών. Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2-3έτη, κατά προτίμηση στον κλάδο υλικών συσκευασίας.
Δίπλωμα οδήγησης, πολύ καλή χρήση Η/Υ.
Ισχυρές πωλησιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες, Ικανότητα οικοδόμησης και διαχείρισης σχέσεων πριν, κατά την διάρκεια και μετά την πώληση, Εύρεση νέων πελατών, εξυπηρέτηση υφιστάμενων και επίσκεψη σημείων.

Ε.Ε.Δ.Α. ΙΚΕ

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

31 Οκτ
Κομοτηνή [ΒΙΒΛΙΟΧΑΡΤΟΠΩΛΕΙΑ ΒΑΦΕΙΑΔΗΣ]

Πωλητής - Μεταφορέας Αρμοδιότητες: Πώληση προϊόντων στο κατάστημα, προετοιμασία και παράδοση παραγγελιών με φορτηγάκι της εταιρείας. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα αυτοκινήτου, γνώσεις Η/Υ. Η εταιρία προσφέρει: Πλήρης Απασχόληση. Φιλικό περιβάλλον. Οικογενειακή επιχείρηση. Ωράριο καταστημάτων.

19 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ ΚΟΝΤΖΟΓΛΟΥ ΔΙΚΤΥΟ ΔΙΑΝΟΜΩΝ ΑΕ]

Δίκτυο διανομών με 60 χρόνια παρουσίας στον χώρο, ζητά να προσλάβει εξωτερικό πωλητής-τρια έως 30 ετών, με εμπειρία στο χώρο των καταστημάτων τροφίμων και super marke,t για πωλήσεις στον νομό Θεσσαλονίκης. Απαραίτητα προσόντα: -Ευπρεπή Παρουσία -Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στο χώρο. - Εξαιρετική επικοινωνιακή και διαπραγματευτική ικανότητα - Προσήλωση στο εταιρικό συμφέρον. - Επαγγελματισμός και φιλοδοξία ανάπτυξης κι εξέλιξης Παρέχονται: -5ήμερο -...

... Σταθερός μηνιαίος μισθός
- bonus
- εταιρικό αυτοκίνητο
- εταιρικό κινητό.

Οι ενδιαφερόμενοι που καλύπτουν τα άνωθι και μόνο μπορούν να αποστείλουν το βιογραφικό τους.

Tags:

18 Νοε
Αθήνα [SENS CREATION]

ΠΩΛΗΤΗΣ ( 09:00-19:00 ) Απαραίτητα Προσόντα: ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Η Sens Creation αναζητά κοπέλες 18 έως 28 ετών, υπαλλήλους με έδρα τη Αθήνα, για full time απασχόληση σε καταστήματα λιανικής πώλησης για λογαριασμό μεγάλης πολυεθνικής εταιρίας. Αμοιβή 600€, συζητήσιμη. Στείλε τώρα το βιογραφικό σου στο παρακάτω e- mail. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 210 8848350

18 Νοε
Αθήνα [STRASS FASHION]

ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΜΕ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΟΧΗΜΑ. Αρμοδιότητες: Δειγματισμό των εμπορευμάτων μας (υλικά-αξεσουάρ μόδας ) σε βιοτεχνίες ενδυμάτων μέσω δειγματολογίων. Απαραίτητα Προσόντα: Επικοινωνιακός /η , ευχάριστος/η, πρόθυμος/η, ηλικίας έως 35 χρονών. Επιθυμητά Προσόντα: Να έχει εργαστεί σε παρόμοια εταιρεία.

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΑΕ]

Ζητείται Πωλητής από εταιρεία παραγωγής τροφίμων με έδρα τη Νεοχωρούδα. Απαραίτητα προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Β' κατηγορίας, ευχέρεια χειρισμού Η/Υ, καλή γνώση αγγλικών. Πλήρες ωράριο εργασίας.