11 Οκτ

Υπάλληλος

Πολύκαστρο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος (κοπέλα) για εξυπηρέτηση πελατών με ή χωρίς προϋπηρεσία, με όρεξη για δουλειά, ζητείται για πλήρης απασχόληση στο Πολύκαστρο, σε κρεοπωλείο.
Επιθυμητή η γνώση Η/Υ.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

06 Φεβ
Αθήνα [Kritsinia Kouveletsos]

Από την επιχείρηση Κριτσίνια Κουβελέτσος, ζητείται Πωλήτρια – Υπάλληλος Αρτοποιείου. Μελίσσια Αττικής. Προσόντα: Ηλικία έως 35 ετών Επιθυμητή η κάρτα ανεργίας (όχι απαραίτητη) Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Πλήρη Ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας Τηλ. επικοινωνίας: 2114027159, κος Κουβελέτσος Δημήτρης.

28 Ιαν
Αθήνα [Νάτση Ειρήνη]

Ζητείτε υπάλληλος γραφείου ( Γυναίκα ). Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη, οργάνωση γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία εργασίας, Ευχέρεια στην χρήση της Αγγλικής γλώσσας, Χρήση των προγραμμάτων Word & Excel. Επιθυμητά Προσόντα: Από 20-30 ετών, Ευπαρουσίαστη, Επιθυμητές ξένες γλώσσες Η εταιρία προσφέρει: Εργασιακό περιβάλλον υψηλών επιδόσεων

27 Φεβ
Αθήνα [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει:Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

25 Φεβ
Αθήνα [TAZAMOBILE]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΝΕΑ, ΓΙΑ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ-BACK OFFICE ΣΕ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ, ΓΙΑ 5 ΗΜΕΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ, 8ΩΡΟ, ΠΕΡΙΟΧΗ ΚΕΝΤΡΟ. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.