11 Οκτ

Υπάλληλος

Πολύκαστρο Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Υπάλληλος (κοπέλα) για εξυπηρέτηση πελατών με ή χωρίς προϋπηρεσία, με όρεξη για δουλειά, ζητείται για πλήρης απασχόληση στο Πολύκαστρο, σε κρεοπωλείο.
Επιθυμητή η γνώση Η/Υ.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

07 Οκτ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Υπάλληλος Αποθήκης Αρμοδιότητες: Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης, διεκπεραίωση και παράδοση παραγγελιών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Αυτοκινήτου, Εκπληρωμένη Στρατιωτική Θητεία

14 Οκτ
Ιθάκη [LP +]

Ζητείται υπάλληλος Αρχιτεκτονικού γραφείου για μόνιμη απασχόληση με έδρα την Ιθάκη. Απαραίτητη η άριστη χρήση Η/Υ και σχεδιαστικών προγραμμάτων. Πρότερη εμπειρία σε πολεοδομικές αδειοδοτήσεις θα εκτιμηθεί Απόστολή Βιογραφικού σημειώματος : info@lpplus.gr

12 Οκτ
Αθήνα [Κώστας Μιχαήλ]

Ζητείται υπάλληλος για χρωματοπωλείο

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [LOUIE]

Ζητούνται άτομα σε καφέ-μπαρ, στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Γνώσεις και εμπειρία καί στην παραγωγή καφέ καί στο service.

11 Οκτ
Αθήνα [ΓΑΙΟΔΟΜΗ]

Ζητείται υπάλληλος μινιμαρκετ σε Χολαργό και Γλυφάδα, γνωστής αλυσίδας convenience store, για πλήρης πενθήμερη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο και Σαββατοκύριακα. Μισθός και επιδόματα νόμιμα.