11 Οκτ

Ηλεκτρολόγος, Μηχανολόγος ή Πολιτικός Μηχανικός

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η Κατασκευαστική εταιρεία ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ αναζητά: Ηλεκτρολόγους, Μηχανολόγους ή Πολιτικούς Μηχανικούς Π.Ε. ή Τ.Ε. με: 10+ έτη εμπειρία σε κατασκευαστικά έργα, ικανότητα διαχείριση Δομικών & Η/Μ έργων, γνώσεις σχεδιαστικών προγραμμάτων, επικοινωνιακές δεξιότητες, συνέπεια & οργανωτικότητα.
Αποστολή βιογραφικών στο careers@ergatikat.gr

ERGATIKAT S.A.

Σχετικες Αγγελιες

28 Ιαν
Αθήνα [ΑΓΑΠΑΚΗΣ ΜΕΛΕΤΗΤΙΚΗ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ - ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΜΕ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ Η/Μ ΜΕΛΕΤΕΣ ΜΕ ΧΡΗΣΗ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΩΝ 4Μ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΡΙΣΤΗ ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΩΝ

19 Φεβ
Αθήνα [Ερευνητικό Κέντρο]

Ζητείται Πολιτικός Μηχανικός ή Μεταλλειολόγος Μηχανικός ή Μηχανικός Ορυκτών Πόρων, με καλή γνώση εδαφομηχανικής, για εργασία σε ερευνητικό κέντρο στο πλαίσιο ευρωπαϊκού ερευνητικού προγράμματος. Πλήρης απασχόληση, απαραίτητη καλή γνώση αγγλικών, επιθυμητή καλή γνώση προγραμμάτων Η/Υ γεωτεχνικής μηχανικής. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

17 Φεβ
Αθήνα [DKG Development]

Ζητείται Αρχιτέκτων Μηχανικός ή Πολιτικός Μηχανικός από τεχνική εταιρεία στη Αθήνα . Αρμοδιότητες: • Αρχιτεκτονικές αποτυπώσεις • Αρχιτεκτονικός σχεδιασμός • Άδειες δόμησης • Τακτοποιήσεις με τον νόμο των αυθαιρέτων • Πιστοποιητικά ενεργειακής απόδοσης • Επίβλεψη σε εργοτάξιο • Γνώση ΝΟΚ • Κτιριοδομικός κανονισμός • Γνώση στην νομοθεσία αυθαιρέτων • AUTOCAD 2D, 3D SOFTWARE • Γνώση Η/Υ (MS Office) • Δίπλωμα Οδήγησης • Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση...

... επιθυμητή
• Ικανοποιητικές αποδοχές

Tags:

14 Φεβ
Πύργος [CANTREVA S.A]

Ηλεκτρολόγος ή Μηχανολόγος Μηχανικός από ΑΕΙ ή ΤΕΙ. Συντήρηση φωτοβολταϊκών πάρκων στην περιοχή της Δυτ. Πελοποννήσου Αρμοδιότητες: Συντήρηση, Βλάβες, Σύνταξη αναφορών Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια χειρισμών Μέσης Τάσης

13 Φεβ
Αθήνα [OBERMEYER HELLAS LTD]

ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ζητούνται Πολιτικοί Μηχανικοί με πολύ καλή γνώση της Γερμανικής, για εργασία στη Γερμανία, σε έργο διαχείρισης και οργάνωσης μελετών. Απαραίτητη η εμπειρία σε οργάνωση μελετών μεγάλων έργων. Άριστες συνθήκες εργασίας. Αποστολή βιογραφικού στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση.