11 Οκτ

ΨΗΣΤΗΣ & ΤΥΛΙΧΤΗΣ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΨΗΣΤΗΣ & ΤΥΛΙΧΤΗΣ ΓΙΑ ΧΩΡΟ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ
Αρμοδιότητες: ΨΗΣΤΗΣ & ΤΥΛΙΧΤΗΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΤΡΙΩΝ ΕΤΩΝ
Επιθυμητά Προσόντα: ΗΛΗΚΙΑ ΑΠΟ 24 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΑΝΩ
Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Τυλιχτή -ρια για Ταχυφαγείο. Περιοχή: Χαλκιδική, Σάρτη Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν από Τέλη Μαΐου ΄20 έως Τέλη Σεπτεμβρίου ΄20

14 Φεβ

Η ManDynamic αναζητά Τυλιχτή για Ταχυφαγείο Περιοχή: Σάρτη, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή / Διατροφή Σεζόν από Τέλη Απριλίου '20 έως  Τέλη Σεπτεμβρίου '20

12 Φεβ
Πανελλήνια [Power Jobs]

Το ΙΓΣΕ Power Jobs, αναζητά Ψήστη Τυλιχτή για εργασία σε fast food – εστιατόριο στην Αιδηψό. Σεζόν 2020 Προσόντα: Επιθυμητή η αντίστοιχη προϋπηρεσία Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή

23 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο Λαϊκόν]

Ζητούνται άτομα για τις αναγραφόμενες θέσεις, για γνωστό σουβλατζίδικο στα Λαδάδικα Θεσσαλονίκης. Παρακαλώ για περισσότερες πληροφορίες καλέστε στο 6983742202 ή στο 6995071650. Αρμοδιότητες: Ψητάς - Τυλιχτής γρήγορος

22 Φεβ
Θεσσαλονίκη [COIFFURE EFI]

ζητείται άτομο που να γνωρίσει την κομμωτική τέχνη, γυναικεία κουρέματα και αντρικά, αλλά και να γνωρίζει από τεχνικές εργασίες! Απαραίτητα Προσόντα: επικοινωνία, υπευθυνότητα και εντιμότητα