11 Οκτ

Κοπέλα για καφενείο - ουζερί

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται κοπέλα έως 40 ετών για εργασία σε καφενείο - ουζερί για την κουζίνα και σερβίρισμα. Περιοχή Δεπο.
κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας:9.00-13.00, 18.00-20.00

Telephone
Χανλαρίδου Γαλήνη

Σχετικες Αγγελιες

25 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Γιοσμας Νικολαος]

κοπέλα ζητείται για καφέ ουζερί στην κ.Τούμπα για 4-5 μεροκάματα Αρμοδιότητες: σέρβις, παραγωγή καφέ

11 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΣΠΥΡΟΣ ΣΑΓΚΟΥΡΗΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥ ΤΑΜΕΙΟΥ ΚΑΙ ΤΥΛΙΓΜΑΤΟΣ ΣΕ ΧΩΡΟ ΕΣΤΙΑΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΗΣ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ. Αρμοδιότητες: ΤΑΜΕΙΟ ΚΑΙ ΤΥΛΙΓΜΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΗΛΗΚΙΑ ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

07 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Ξενια]

Ζητείται πωλήτρια σε αρτοποιείο στην άνω Τούμπα, με απαραίτητη προϋπηρεσία για απογευματινή εργασία. Πληροφορίες μόνο στο παρακάτω τηλέφωνο.

26 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥΜΚΑ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ZESI SPA]

μυοχαλαρωτικό μασάζ Αρμοδιότητες: μασάζ Απαραίτητα Προσόντα: εμφανίσιμη,ευχάριστη Επιθυμητά Προσόντα: εμφανίσιμη, να ξέρει μασάζ Η εταιρία προσφέρει: σταθερό μισθό + bonus