10 Οκτ

Bar-Service

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται άτομα σε καφέ-μπαρ, στο κέντρο της Θεσσαλονίκης
Αρμοδιότητες: Γνώσεις και εμπειρία καί στην παραγωγή καφέ καί στο service

Κωνσταντίνα Αναγνώστου

Σχετικες Αγγελιες

26 Φεβ
Ρόδος [Lythos Cocktail Bar]

Ζητείται προσωπικό για την σεζόν 2020. Διαθέσιμες θέσεις εργασίας μπάρμαν, βοηθός μπάρμαν και σέρβις. Πρωινή βάρδια 10:00-18:00 και βραδινή βάρδια 18:00-3:00. Παρέχεται Διαμονή.

26 Φεβ
Αθήνα [jag coffe]

BARISTA ή SERVICE Απαραίτητα Προσόντα: Νέος ή νέα, ευπαρουσίαστος -η, με εμπειρία, υπευθυνότητα και όρεξη για δουλειά Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε κατάστημα cafe Η εταιρία προσφέρει: Μόνιμη, πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Νέας Ιωνίας.

17 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Barista- Μπουφέ για  24ωρο Καφέ – Ταχυφαγείο. Περιοχή: Εύοσμος Θεσσαλονίκης Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση 5νθήμερη Εργασία Κυλιόμενες Βάρδιες Μόνιμη Εργασία

31 Ιαν
Θεσσαλονίκη [Coffee island]

Ζητείται barista για Coffee Island στο κέντρο της Θεσσαλονίκης, περιοχή Αγ. Δημητρίου, Τουρκικό Προξενείο. Επιθυμητή προϋπηρεσία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email.

29 Ιαν
Θεσσαλονίκη [vasilis papathanasiou]

σερβιτόρα σε ελληνικό καφέ στην Βιέννη - Αυστρία. Απαραίτητα Προσόντα: λίγα αγγλικά ΄ή γερμανικά, εμπειρία σε καφέ. Η εταιρία προσφέρει: στέγαση, καλό μισθό, ασφάλεια, φιλικό περιβάλλον.