10 Οκτ

Υπεύθυνος Καταστήματος

Αλεξανδρούπολη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος για Εταιρία Τυχερών Παιγνίων.

Περιοχή: Αλεξανδρούπολη

Αρμοδιότητες:
Εξυπηρέτηση Πελατών
Εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος
Διαχείριση παραπόνων

Απαραίτητα Προσόντα:
Απολυτήριο Λυκείου
Βασική Γνώση Η/Υ
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση
Κάτοικος Αλεξανδρούπολης

Παροχές:
Μισθός 850 ευρώ
Ασφάλιση.
Εκπαίδευση (5 ημέρες)
Πενθήμερη Απασχόληση
Κυλιόμενα ρεπό
Ωράρια 10:00-18:00 / 18:00 - 02:00

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Δράμα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά υπεύθυνο καταστήματος σε αλυσίδα καφέ. Περιοχή: Δράμα Απαραίτητα προσόντα: Επικοινωνιακός Χαρακτήρας. Επιθυμητά Προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία στον κλάδο της εστίασης σε αντίστοιχο ρόλο. Παροχές: Μισθός. Ασφάλιση. Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας.

10 Οκτ
Πτολεμαΐδα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος για Εταιρία Τυχερών Παιγνίων. Περιοχή: Πτολεμαΐδα Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση Πελατών Εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος Διαχείριση παραπόνων Απαραίτητα Προσόντα:  Απολυτήριο Λυκείου Βασική Γνώση Η/Υ Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Κάτοικος Πτολεμαΐδας Παροχές: Μισθός 850 ευρώ Ασφάλιση. Εκπαίδευση Πενθήμερη Απασχόληση Κυλιόμενα ρεπό Ωράρια 10:00-18:00 / 18:00 - 02:00 Υποβολή Βιογραφικών στο...

... παρακάτω email.

Tags:

10 Οκτ
Αλεξανδρούπολη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλους Υποδοχής για Εταιρεία Τυχερών Παιγνίων. Περιοχή: Αλεξανδρούπολη Απαραίτητα Προσόντα:  Απολυτήριο Λυκείου Βασική Γνώση Η/Υ Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση Εκπαίδευση Πενθήμερη Απασχόληση Κυλιόμενα ρεπό Ωράρια 10:00-18:00 / 18:00 - 02:00 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

03 Οκτ
Αλεξανδρούπολη [DIAMOND PROMOTION]

ΚΟΠΕΛΕΣ - ΚΥΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ (PROMOTION)

03 Οκτ

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ