10 Οκτ

ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθός Λογιστή
Αρμοδιότητες: Βοηθός λογιστή για μερική ή πλήρη απασχόληση
Απαραίτητα Προσόντα: 2 χρόνια προϋπηρεσία σε Γ’ κατηγορίας βιβλία και γνώση Αγγλικών
Επιθυμητά Προσόντα: Προκειμένου περί ανδρών, να έχουν εκπληρώσει τις στρατιωτικές τους υποχρεώσεις
Η εταιρία προσφέρει: Μισθός ανάλογος των προσόντων

Σελίνα Γκόμες

Σχετικες Αγγελιες

04 Φεβ
Αθήνα [Υπεύθυνος προσωπικού]

Βοηθός λογιστή Αρμοδιότητες: Βοηθός λογιστή σε πελατολόγιο Απλογραφικών Βιβλίων Απαραίτητα Προσόντα: Γνώσεις εργατικών, δηλώσεων Φυσικών και Νομικών προσώπων Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία 1-2 έτη Η εταιρία προσφέρει: Άμεση πρόσληψη, πλήρη απασχόληση

17 Φεβ
Πανελλήνια [Red Line]

Ζητείται βοηθός λογιστή από Βιομηχανία στα Οινόφυτα Βοιωτίας. Απαραίτητα προσόντα: 1. Να έχει εμπειρία στα διπλογραφικά βιβλία 2. Γνώσεις ΦΠΑ, φορολογία εισοδήματος 3. Οργάνωση, υπευθυνότητα, ομαδικό πνεύμα συνεργασίας, διάθεση για εξέλιξη Αποστολή Βιογραφικών στο παρακάτω e-mail.

11 Φεβ
Αθήνα [ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ]

ΖΗΤΕΊΤΑΙ νέος με μηχανάκι για βοηθός σε λογιστήριο, περιοχή Ζωγράφου. Τηλέφωνο επικοινωνίας: 6977262560 και βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

06 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Account Office]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ ΜΕ ΓΝΩΣΕΙΣ ΤΗΡΗΣΗΣ ΒΙΒΛΙΩΝ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ(ΔΙΠΛΟΓΡΑΦΙΚΑ), ΓΙΑ ΣΤΕΛΕΧΩΣΗ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗΣ. ΠΡΟΣΘΕΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: ΑΓΓΛΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ, EXCEL, WORD. ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΩΝ ΣΤΟ παρακάτω email.

03 Φεβ
Γιαννιτσά [Com.Ec.Consulting]

Ζητείται βοηθός λογιστή για εργασία πλήρους απασχόλησης σε εργοστάσιο, στην Περιοχή των Γιαννιτσών Σκύδρας. Απαραίτητη προϋπόθεση η γνώση και η προϋπηρεσία στην Μισθοδοσία και τα Εργατικά. Οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στο παρακάτω e-mail ή στο τηλέφωνο που δίνεται.