10 Οκτ

Οδοντοτεχνίτης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ένα υπερσύγχρονο Οδοντοτεχνικό εργαστήριο στη Θεσσαλονίκη με όραμα, κορυφαίες υπηρεσίες οδοντοτεχνικών εργασιών, αναζητά υποψηφίους για να μεγαλώσει την ομάδα του.

Αρμοδιότητες:
δόμηση και όπτηση πορσελάνης
σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή μεταλλικών σκελετών
σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή σκελετών ζιρκονίας
μοντελάρισμα ακίνητων προσθετικών αποκαταστάσεων (γέφυρες, στεφάνες, όψεις, εμφυτεύματα)

Προσόντα:
ΑΤΕΙ Οδοντικής Τεχνολογίας , ΙΕΚ Οδοντοτεχνικής
γνώσεις αγγλικών
γνώσεις Η/Υ
εξειδικευμένες Γνώσεις: παρακολούθηση σεμιναρίων του επαγγέλματος (πρακτικά και θεωρητικά)
Επαγγελματική εμπειρία απαραίτητη για απόφοιτους ΙΕΚ
άριστες γνώσεις μορφολογίας στη θεωρία και στην πράξη
στο ίδιο αντικείμενο: γνώσεις στις κατασκευές ακίνητης προσθετικής σε επίπεδο προϊσταμένου

από συγκεκριμένο κλάδο:
-γνώσεις στην δόμηση και όπτηση πορσελάνης
-στην σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή μεταλλικών σκελετών
-σχεδίαση, κατεργασία και εφαρμογή σκελετών ζιρκονίας
-μοντελαρισμα ακίνητων προσθετικών αποκαταστάσεων (γέφυρες, στεφάνες,
όψεις, εμφυτεύματα).
-εφαρμογή πρωτοκόλλου
υποδειγματική συμπεριφορά, αυτοπειθαρχία και οργάνωση
στρατιωτικές υποχρεώσεις εκπληρωμένες (για τους άνδρες υποψηφίους)
καλές οργανωτικές ικανότητες
υψηλός βαθμός επαγγελματισμού
ικανά και φιλόδοξα άτομα

Τι προσφέρεται:
μισθός αναλόγως των προσόντων και εμπειρίας
προοπτικές εξέλιξης
συνεχής εκπαίδευση στην Ελλάδα και το εξωτερικό

Εάν ενδιαφέρεστε, παρακαλούμε να στείλετε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MEDIA WORLD LTD (EE)]

Εκφωνήτριες, ερμηνεύτριες διαφημιστικών κειμένων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ραδιοφωνικό σταθμό ή θέατρο

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΠΙΤΣΑΡΙΑ]

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Κάβα Ποτών]

Από εταιρεία που δραστηριοποιείται στην πώληση ποτών, ζητείτε έμπειρος πωλητής με γνώσεις στην πώληση οίνου.

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΔΑΜΑΤΕΡΑ]

Ζητούνται Γεωπόνοι Βοτανολόγοι για εργασία παραγωγής και συσκευασίας χυμών, βοτάνων και μπαχαρικών στην μονάδα του εργαστηρίου της εταιρείας. Η εργασία αφορά το παραγωγικό τμήμα, δεν είναι εργασία γραφείου. Για περισσότερα στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email. Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500