10 Οκτ

Ζητείται βοηθός φαρμακείου

Δράμα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται υπάλληλος-βοηθός φαρμακείου για οχτάωρη εργασία, σε φαρμακείο στο κέντρο της Δράμας.
Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση και κάρτα ανεργίας ΟΑΕΔ.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Σχετικες Αγγελιες

21 Νοε
Αθήνα [dafi-dafi]

Εταιρεία κατασκευής επίπλων, αναζητά Ταπετσέρη και Βοηθός Ταπετσέρη για την κατασκευή επενδεδυμένων επίπλων.

21 Νοε
Βόλος [ΕΜΠΟΡΙΚΗ]

Υπάλληλος γραφείου Αρμοδιότητες: Διεκπεραίωση εγγράφων, παραγγελιών κλπ Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας & Ηλεκτρονικού Υπολογιστή Επιθυμητά Προσόντα: Έως 30 ετών Η εταιρία προσφέρει: Σταθερό περιβάλλον εργασίας με οκτάωρη απασχόληση

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΑΦΟΙ ΣΠΥΡΟΥ ΜΠΑΚΑΛΗ ΟΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΠΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ, ΥΠΟΨΗΦΙΑ ΓΙΑ ΤΗ ΘΕΣΗ ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ , ΓΙΑ ΠΛΗΡΗΣ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ: Α)ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΒΙΒΛΙΑ Β ΚΑΙ Γ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ Β)ΔΙΕΚΠΑΙΡΕΩΣΗ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΓΕΜΗ.

20 Νοε
Ρέθυμνο [Taxi Mini Van Crete transfer services]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ. Με δίπλωμα Δ1' κατηγορίας & κάρτα ψηφιακού ταχογράφου. Ηλικία έως 35 ετών. Απασχόληση για την καλοκαιρινή περίοδο 2020 από 15 Απριλίου έως 15 Οκτωβρίου, από τουριστικό γραφείο στο Ρέθυμνο. Απαραίτητα: -Αριστη γνωση Αγγλικής γλώσσας, (η επιπλέον γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα) !! -Προϋπηρεσία & όρεξη για δουλειά. Παροχές: Μισθός, δώρα, επιδόματα, ασφαλιστική κάλυψη. Βιογραφικό με φωτογραφία.

20 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΤΣΑΚΑΝΙΚΑΣ ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΑ]

Καθηγητής Φυσικής ζητείται για μαθήματα σε φροντιστήριο στην Επανομή Θεσσαλονίκης. Καλέστε καθημερινά 14:00 - 21:00 στο παρακάτω τηλέφωνο.