09 Οκτ

Μάγειρας Α’

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή Αγγελίας: Ζητείται Μάγειρας Α’ με εμπειρία, για εργασία σε εστιατόριο Μεσογειακής κουζίνας.

Περιοχή: Kaiserslautern Germany (Καϊζερσλάουτερν Γερμανία)

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός (αρχικός μισθός 1.500 €)
Ασφάλιση
Διαμονή
Διατροφή

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Πανελλήνια [Grecruitment]

Εκ μέρους ενός κομψού-σύγχρονου ελληνικού εστιατορίου που βρίσκεται πολύ κοντά στην πλατεία Piccadilly στο Soho του Λονδίνου, αναζητούμε έναν ενθουσιώδη μάγειρα για να ενταχθεί στην δυναμική τους ομάδα. Απαραίτητα προσόντα: +2 έτη παρόμοιας εμπειρίας. Για περισσότερες πληροφορίες, παρακαλώ στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω eamil.

15 Φεβ
Πανελλήνια [Dionysos]

Ζητείται από ελληνικό εστιατόριο στην Ολλανδία, μάγειρας με εμπειρία στον χώρο της εστίασης. Κατά προτίμηση, απόφοιτος μαγειρικής σχολής και με εμπειρία στο χώρο. Γνώστης ελληνικής/μεσογειακής κουζίνας. Παρέχεται ικανοποιητικός μισθός, ασφάλιση και άδεια. Δεν παρέχεται διαμονή. Δίνεται τυχόν βοήθεια σε εύρεση σπιτιού.

23 Φεβ
Πανελλήνια [HGN International]

Ειδοποιήσεις θέσεων εργασίας: ζητούνται οικιακοί εργαζόμενοι / πάροχοι υπηρεσιών και προσωπικοί οδηγοί. Οι αιτούντες στέλνουν ένα προσωπικό μήνυμα.

23 Φεβ

Η HGN International αναζητά προσωπικό για να εργαστεί σε οικογενειακό περιβάλλον στις ΗΠΑ στις ακόλουθες ειδικότητες: Cook ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ οικονόμος Προσόντα: Εμπειρία σε μια παρόμοια θέση για τις σπεσιαλιτέ του Cook (σεφ) και του βοηθού σπιτιού Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (αρχικός μισθός Cook 3 500 $ έως 3 800 $, Βοηθός κουζίνας 3,100 $) ΑΣΦΑΛΙΣΗ Κατάλυμα Διατροφή

22 Φεβ
Αθήνα [ANIGH JEFFFMAN]

Αυτές οι θέσεις είναι διαθέσιμες τώρα με τη δυνατότητα να γίνουν μόνιμες. οδηγός νταντά κηπουρός οικιακά νοικοκυριά Οι υποψήφιοι πρέπει: - Να είστε ακριβείς και ευπαρουσίαστοι - Να είναι διαθέσιμοι για άμεση εκκίνηση Στείλτε μήνυμα αν ενδιαφέρεστε.