09 Οκτ

Ζητείται υπάλληλος

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητείται υπάλληλος στη Σαλαμίνα
Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση σε κατάστημα λιανικής πώλησης
Απαραίτητα Προσόντα: έως 30 ετών
Επιθυμητά Προσόντα: αποστολή βιογραφικού

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Αθήνα [Κώστας Μιχαήλ]

Ζητείται υπάλληλος για χρωματοπωλείο

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [LOUIE]

Ζητούνται άτομα σε καφέ-μπαρ, στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Γνώσεις και εμπειρία καί στην παραγωγή καφέ καί στο service.

09 Οκτ
Σκάλα Λακωνίας [Μαργαρίτα]

υπάλληλος σε κατάστημα λιανικής πώλησης στη Σαλαμίνα Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση σε κατάστημα λιανικής πώλησης Απαραίτητα Προσόντα: έως 30 ετών Επιθυμητά Προσόντα: αποστολή βιογραφικού

07 Οκτ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Υπάλληλος Αποθήκης Αρμοδιότητες: Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης, διεκπεραίωση και παράδοση παραγγελιών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Αυτοκινήτου, Εκπληρωμένη Στρατιωτική Θητεία

27 Σεπ
Πειραιάς [HOLIDAY LAND SA]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο αποθήκης, νέο έως 25 ετών, ευγενικό, για απασχόληση αποθήκης, φορτοεκφόρτωση, ξεχώρισμα παραγγελιών και άλλες βοηθητικές εργασίες αποθήκης. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30 Ε - mail : stefdra@otenet.gr