09 Οκτ

Ζητείται υπάλληλος

Πειραιάς Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ζητείται υπάλληλος στη Σαλαμίνα
Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση σε κατάστημα λιανικής πώλησης
Απαραίτητα Προσόντα: έως 30 ετών
Επιθυμητά Προσόντα: αποστολή βιογραφικού

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

26 Ιαν
Αθήνα [ΣΠΥΡΟΣ ΔΡΑΒΙΛΑΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ (ΓΥΝΑΙΚΑ) Αρμοδιότητες: ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΛΗ ΕΠΟΙΚΟΙΝΩΝΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΥΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΗ, ΕΜΦΑΝΙΣΙΜΗ, ΑΠΟ 18-30 ΕΤΩΝ

23 Ιαν
Αθήνα [Νίκος]

Ζητείται υπάλληλος νέος/α κατά προτίμηση με προϋπηρεσία, για υπερσύγχρονο πρακτορείο ΟΠΑΠ στο Κέντρο. Οπωσδήποτε καθαρό ποινικό μητρώο.

13 Φεβ
Πειραιάς [HOLIDAY LAND A.E.]

Ανώνυμη εμπορική και εισαγωγική Εταιρεία στον Πειραιά, αναζητά υπάλληλο εσωτερικών και εξωτερικών εργασιών, με μηχανάκι και κάρτα ανεργίας, νέο έως 25 ετών, ευγενικό. Προϋπηρεσία όχι απαραίτητη, κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών. Βασικός μισθός, ωράριο 8.30-17.30.

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων για πλήρη απασχόληση Αρμοδιότητες: - οργάνωση - παραγγελιοληψία - τιμολόγηση - παρακολούθηση αποθεμάτων - τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών - ικανότητα διαχείρισης χρόνου Απαραίτητα Προσόντα: - Εμπειρία στην παραγγελιοληψία. - Καλή γνώση ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ 5. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Καλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Προοπτικές...

... εξέλιξης.

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.
fax:2310464981
Επικοινωνία 11:00-13:00 στο τηλέφωνο 231046403
Κατάστημα: Εύοσμος Θεσσαλονίκης

Tags:

12 Φεβ
Πειραιάς [apikos systems]

από κατάστημα συστημάτων ασφαλείας, ζητείται ηλεκτρονικός. Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.