09 Οκτ

Ζητείται υπάλληλος

Σκάλα Λακωνίας Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

υπάλληλος σε κατάστημα λιανικής πώλησης στη Σαλαμίνα
Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση σε κατάστημα λιανικής πώλησης
Απαραίτητα Προσόντα: έως 30 ετών
Επιθυμητά Προσόντα: αποστολή βιογραφικού

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Αθήνα [Κώστας Μιχαήλ]

Ζητείται υπάλληλος για χρωματοπωλείο

09 Οκτ
Πειραιάς [Madmarket]

ζητείται υπάλληλος στη Σαλαμίνα Αρμοδιότητες: εξυπηρέτηση σε κατάστημα λιανικής πώλησης Απαραίτητα Προσόντα: έως 30 ετών Επιθυμητά Προσόντα: αποστολή βιογραφικού

12 Οκτ
Θεσσαλονίκη [LOUIE]

Ζητούνται άτομα σε καφέ-μπαρ, στο Πανόραμα Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες: Γνώσεις και εμπειρία καί στην παραγωγή καφέ καί στο service.

07 Οκτ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Υπάλληλος Αποθήκης Αρμοδιότητες: Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης, διεκπεραίωση και παράδοση παραγγελιών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Αυτοκινήτου, Εκπληρωμένη Στρατιωτική Θητεία

26 Σεπ
Πτολεμαΐδα [ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΘΕΟΦΑΝΟΥΣ]

Ζητείται υπάλληλος σε πρατήριο υγρών καυσίμων με πλυντήριο αυτοκινήτων, με εμπειρία στο πλύσιμο αυτοκινήτων, βιολογικό καθαρισμό και αλλαγή λαδιών, στην Ανατολική Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Πλύσιμο αυτοκινήτων, αλλαγή λαδιών και βιολογικό καθαρισμό Απαραίτητα Προσόντα: Ευγένεια, εμπειρία στο πλύσιμο αυτοκινήτων και στην εξυπηρέτηση πελατών Επιθυμητά Προσόντα: Διπλώματα αυτοκινήτου, adr Η εταιρία προσφέρει:Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών