09 Οκτ

Συγκολλητής αλουμινίου

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται συγκολλητής αλουμινίου - TIG από εταιρία με ορθοπεδικά είδη. Απαραίτητη η καλή γνώση και προϋπηρεσία.

wheel

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ Μ Ε ΟΕ]

Ζητείται από βιοτεχνία στο Ωραιόκαστρο Θεσσαλονίκης φασόν για άμεση συνεργασία. Τηλέφωνο επικοινωνίας 2310 683 900. 10πμ-4μ.μ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [TRITON SERVICES]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΡΙΑ/ΕΡΓΑΤΗΣ, ΓΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ. ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΤΟ ΠΑΡΑΚΑΤΩ EMAIL.

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ALKMIN]

ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΟΣ - ΠΩΛΗΤΗΣ ΑΠΟ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΠΥΖΑΜΩΝ/ΕΣΩΡΟΥΧΩΝ/ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΠΑΝΕΛΛΑΔΙΚΗ ΚΑΛΥΨΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ - ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΤΑΞΙΔΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

18 Φεβ

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ - ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

18 Φεβ

ΠΛΕΚΤΗΣ ΚΑΛΤΣΩΝ ΓΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ - ΠΛΕΚΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ