09 Οκτ

Ζητούνται ευπαρουσίαστες promoter

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: Προώθηση προϊόντων
Απαραίτητα Προσόντα: Συνεπής & επικοινωνιακή
Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό ημερομίσθιο, ασφάλιση

Telephone
Newthink

Σχετικες Αγγελιες

11 Φεβ
Θεσσαλονίκη [New Think Promotion]

Ζητούνται ευπαρουσίαστες promoter Αρμοδιότητες: Προώθηση επώνυμων προϊόντων Η εταιρία προσφέρει:ικανοποιητικό ημερομίσθιο και ασφάλιση

22 Φεβ
Θεσσαλονίκη [COIFFURE EFI]

ζητείται άτομο που να γνωρίσει την κομμωτική τέχνη, γυναικεία κουρέματα και αντρικά, αλλά και να γνωρίζει από τεχνικές εργασίες! Απαραίτητα Προσόντα: επικοινωνία, υπευθυνότητα και εντιμότητα

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΚΕΝΤΡΟ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩ SPEAK]

Ζητείται άτομο Ηλικίας έως 30 ετών για εργασία, με άριστη γνώση και ομιλία της Ελληνικής και της Αγγλικής Γλώσσας, δυνατότητες επικοινωνίας και δημοσίων σχέσεων. Αρμοδιότητες: Υποστήριξη προώθησης και marketing για υπηρεσίες εκπαίδευσης. Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος ή φοιτητής/σπουδαστής (ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ, Κολέγιο) πάνω στα αντικείμενα Marketing, Management, Διοίκηση, Πληροφορική, Επικοινωνία. Αγγλικά επιπέδου τουλάχιστον C1 (advanced), Γνώση MS Office και...

... Χειρισμού Social Media, Δίπλωμα οδήγησης ΙΧ και/ή μηχανής
Επιθυμητά Προσόντα: Θα προσμετρηθεί θετικά οποιαδήποτε εμπειρία σε υπηρεσίες Promotion και Marketing

Tags:

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Λαντζιέρα-η  για Εστιατόριο Περιοχή:  Πόρτο Κουφό, Χαλκιδική Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Γνώση καθαρισμού ψαριών Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν Μάιος '20- Σεπτέμβριος '20

21 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Χανος]

Ζητείται υπάλληλος γυναίκα, ηλικίας 25 -50 για εργασία σε παντοπωλείο στην περιοχή της Τριανδρίας. Πρόκειται για εργασία από Δευτέρα έως και Σάββατο( 6/7 ) με σπαστό ωράριο. Δεν χρειάζεται προϋπηρεσία! Τηλέφωνο επικοινωνίας δίνεται παρακάτω.