09 Οκτ

Υπάλληλος Γραφείου

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για Εταιρεία

Περιοχή:Αθήνα

Αρμοδιότητες:
Χειρισμός E-shop
Τηλεφωνική Υποστήριξη
Διαχείριση Αλληλογραφίας

Απαραίτητα προσόντα:
Άριστη γνώση χειρισμού σουίτας Office
Άριστη γνώση Αγγλικών
Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις
Ευχέρεια Λόγου

Παροχές:
Μισθός Βασικός
Ασφάλιση
5νθήμερη Απασχόληση: Δε - Πα
Ωράριο: 8:30 - 16:30

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

27 Σεπ
Αθήνα [Π.Κ.]

Υπάλληλος γραφείου σε λογιστήριο εμπορικής-εισαγωγικής εταιρίας τροφίμων Αρμοδιότητες: τιμολόγηση, τήρηση διπλογραφικών βιβλίων, διαχείριση καθημερινών λογιστικών και φορολογικών θεμάτων Απαραίτητα Προσόντα: 3ητής τουλάχιστον προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, άριστη γνώση Η/Υ, γνώση αγγλικών Επιθυμητά Προσόντα: υπευθυνότητα-συνέπεια-αξιοπιστία-εργατικότητα-ομαδικό πνεύμα Η εταιρία προσφέρει: πλήρη ή μερική απασχόληση κατόπιν συνεννόησης

04 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για Εταιρία. Περιοχή: Αττική, Κορωπί Απαραίτητα Προσόντα:  Γνώση Σουίτας Office Γνώση Αγγλικών Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση Βασικής Λογιστικής θα θεωρηθεί προσόν Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση. Πενθήμερη Απασχόληση Δε-Πα Ωράριο:  08:00 - 16:00 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

20 Σεπ
Αθήνα [ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΙ ΧΛΟΗ ΙΚΕ]

ΕΜΠΟΡΙΚΗ εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει για εργασία υπάλληλο γραφείου με γνώσεις εμπορικής διαχείρισης, κατά προτίμηση στο Prisma Win. Καταχώρηση παραστατικών. Παραλαβή εμπορευμάτων. Επικοινωνία με πελάτες-προμηθευτές. Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

20 Σεπ

Εμπορική εταιρεία με έδρα τη Μεταμόρφωση Αττικής, επιθυμεί να προσλάβει υπάλληλο γραφείου με γενικές γνώσεις λογιστικής,πολύ καλή γνώση αγγλικών και προϋπηρεσία στην εμπορική διαχείριση. Επιθυμητή γνώση της εφαρμογής Prisma Win. Καταχώρηση παραστατικών. Επικοινωνία με πελάτες-προμηθευτές. Συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα. Παραλαβή εμπορευμάτων. Απαραίτητη προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση. Βιογραφικά στο παρακάτω email.

19 Σεπ
Αθήνα [Υπηρεσίες Προώθησης & διαφήμισης]

Ζητείται κοπέλα να εργαστεί ως υπάλληλος γραφείου. Επιθυμητά προσόντα: γνώσεις ηλεκτρονικών υπολογιστών. Τηλ. επικοινωνίας : 210 6142140-1 Είδος Εργασίας: Πλήρης απασχόληση κωδικός: gra