09 Οκτ

Γραφίστας

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γραφίστας, χειριστής ψηφιακών μηχανημάτων
Αρμοδιότητες: Γραφίστα, χειριστού ψηφιακών μηχανημάτων, πωλητή προϊόντων βιβλιοπωλείου
Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία στον τομέα της γραφιστικής και του χειρισμού των ψηφιακών μηχανημάτων
Η εταιρία προσφέρει: Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον, προοπτικές ανάπτυξης
Τηλ: 2316007701

Telephone
Γαλανόπουλος Μιχαήλ

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Ρόδος [Print Factory]

Το Print Factory στο 24ο χλμ. Ρόδου – Λίνδου, ζητάει προσωπικό για την στελέχωση του τμήματος Γραφιστικής. Πλήρη απασχόληση (εποχιακός ή μόνιμος ), με απαιτούμενη εργασιακή εμπειρία, με γνώση προγραμμάτων Corel, Illustrator, Photoshop Για πληροφορίες: Κος Γιώργος

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MEDIA WORLD LTD (EE)]

Εκφωνήτριες, ερμηνεύτριες διαφημιστικών κειμένων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ραδιοφωνικό σταθμό ή θέατρο

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΠΙΤΣΑΡΙΑ]

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Κάβα Ποτών]

Από εταιρεία που δραστηριοποιείται στην πώληση ποτών, ζητείτε έμπειρος πωλητής με γνώσεις στην πώληση οίνου.