08 Οκτ

Πακετάς για πιτσαρία

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

πακετάς
Απαραίτητα Προσόντα: δίπλωμα οδήγησης
Η εταιρία προσφέρει:1100ευρώ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

01 Νοε
Θεσσαλονίκη [Πιτσαρία]

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Πρωινό ωράριο. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΠΙΤΣΑΡΙΑ]

Ζητείται διανομέας(delivery) για πιτσαρία. Περιοχή Παπάφη, Θεσσαλονίκη

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Το γραφείο "Prestije-Sandanski" με πολλά χρόνια εμπειρίας, προσφέρει υπεύθυνα, άμεσα θέσεις εργασίας για γυναίκες έως 60 ετών, για φροντίδα ηλικιωμένων και αρρώστων ανθρώπων, στην Θεσσαλονίκη και επαρχία. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717 και 00359877522550. Επικοινωνία: 9.00-13.00, 17.30 - 19.30.

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [RE/MAX]

Εαν περιμένεις την επαγγελματική συνεργασία που θα σου προσφέρει συνεχή εκπαίδευση εξέλιξη και υψηλά εισοδήματα η στιγμή έφτασε! Έχεις διάθεση να δραστηριοποιηθείς στο χώρο του real estate? Έχεις εμπιστοσύνη στις δυνάμεις σου έχεις ευχάριστη και επικοινωνιακή προσωπικότητα? Τότε η Re/ max living Καλαμαριάς σας δίνει την δυνατότητα της εκμάθησης του αντικειμένου με στόχο την επιτυχία! Ελάτε να γνωριστούμε από κοντά και να συζητήσουμε πως θα αλλάξει η ζωή...

... σας!

Tags:

12 Νοε
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Από δικηγορικό γραφείο στην περιοχή του Καλοχωρίου, ζητείται Ασκούμενος/η Δικηγόρος για ουσιαστική άσκηση γενικής δικηγορίας, με προοπτική μακρόχρονης συνεργασίας. Αμειβόμενη θέση πλήρους εργασίας. Απαραίτητα προσόντα: • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας • Πολύ καλή γνώση Η/Υ • Δίπλωμα οδήγησης