07 Οκτ

ΠΩΛΗΤΗΣ - ΠΩΛΗΤΡΙΑ ΣΕ ΑΝΘΟΠΩΛΕΙΟ

Αθήνα Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΩΛΗΤΗΣ
Αρμοδιότητες: ΠΩΛΗΣΕΙΣ
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ

Telephone
ΜΑΡΙΕΤΤΑ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

25 Φεβ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Πωλήτρια-τη Λιανικής για αλυσίδα καταστημάτων στο χώρο της μόδας. Περιοχή: Κέντρο, Αττική. Αρμοδιότητες: Υψηλής ποιότητας εξυπηρέτηση πελατών Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα και στην επίτευξη των στόχων του καταστήματος Συνεχής μέριμνα για τη βέλτιστη εικόνα του καταστήματος Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Πλήρη απασχόληση

25 Φεβ
Αθήνα [AGORA ΕΠΕ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρη πωλήτρια (ηλικία μέχρι 35) για τμήμα εσωρούχων από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων στο Μαρούσι. Πλήρης απασχόληση. Τηλ.: 210 6142140-1. Βιογραφικό στο παρακάτω email, Κωδικός: pol es.

24 Φεβ
Αθήνα [Constantin POTOU-Group of Company]

Πωλητής-τρια Αρμοδιότητες: Πώληση Απαραίτητα Προσόντα: Επαγγελματική εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Η εταιρία προσφέρει: Συνέντευξη

24 Φεβ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ έμπειρη πωλήτρια (ηλικία μέχρι 35) για τμήμα εσωρούχων από γνωστή αλυσίδα καταστημάτων στο Μαρούσι. Πλήρης απασχόληση. Βιογραφικό στο παρακάτω email, Κωδικός: pol es. Τηλ.: 210 6142140-1.

24 Φεβ
Αθήνα [ΦΟΥΡΝΟΣ ΣΟΒΟΛΟΣ]

ΠΩΛΗΤΡΙΑ ζητείται για φούρνο - ζαχαροπλαστείο στην Άνω Γλυφάδα, πλήρης απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο. Βιογραφικά στο παρακάτω email, με θέμα: ΘΕΣΗ ΠΩΛΗΤΡΙΑΣ. Τηλεφωνική επικοινωνία: Δευτέρα - Παρασκευή, 9:00π.μ-16:00μ.μ.