07 Οκτ

Βοηθός Ζαχαροπλάστη

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Βοηθός Ζαχαροπλάστη / Ζαχαροπλάστρια με εμπειρία στην παρασκευή γλυκών και καφέ, για εργασία στην ανατολική Θεσσαλονίκη.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

22 Οκτ
Θεσσαλονίκη [SWEETS AND BUFFALO LAB]

ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ ΚΑΙ ΒΟΗΘΟΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗ ΣΕ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΕΥΟΣΜΟΥ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΙΡΟΠΙΑΣΤΩΝ ΚΑΙ ΕΙΔΩΝ PATISSERI Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΙΚΗΣ Η εταιρία προσφέρει: 5ΝΘΗΜΕΡΗ, ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ, ΜΗΝΙΑΙΟ ΜΙΣΘΟ

11 Νοε
Θεσσαλονίκη [κα Γαλήνη]

Ζητείται κυρία για 24ωρη φροντίδα αρρώστου ατόμου στο χωριό Ν. Αγιονερη (περιοχή Πελλας). Μισθός 650 ευρώ. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00, 17.30-19.30

06 Νοε
Θεσσαλονίκη [Μελίνα]

Ζητείται οικιακή βοηθός στο Φίλυρο. Εργασία 8 ώρες την εβδομάδα. Αμοιβή 135€ το μήνα. Επικοινωνία - Μελίνα

03 Νοε
Θεσσαλονίκη [Πουρλιδας Χάρης]

Βοηθός τεχνίτη για σιδεροκατασκευές Αρμοδιότητες: Βοηθητικές εργασίες Απαραίτητα Προσόντα: Ελληνική γλώσσα Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια Η εταιρία προσφέρει: Πλήρη απασχόληση

30 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Βοηθό Λογιστή σε Λογιστικό Γραφείο. Περιοχή: Νέα Μουδανιά, Χαλκιδικής Απαραίτητα προσόντα: 2 χρόνια προϋπηρεσία σε λογιστικό γραφείο Γνώσεις Μισθοδοσίας Epsilon Net Γνώση σε βιβλία Β & Γ κατηγορίας Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.