07 Οκτ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Υπεύθυνη/ος Πωλήσεων

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΕΤΑΙΡΕΙΑ, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Αισθητικό Υπεύθυνη/ο Πωλήσεων, για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής.

Απαραίτητα Προσόντα: Σχετική προϋπηρεσία σε πωλήσεις (Επιθυμητά σε χώρο αισθητικής ή υγείας), Επικοινωνιακές δεξιότητες, Διάθεση για εργασία

Επιθυμητά Προσόντα: Αυτοκίνητο, Tablet, Κινητό

ΙΣΑΑΚ ΣΑΚΗΣ

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Αθήνα [CELLINI ESPRESSO]

Ζητείται ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ, από εταιρεία εισαγωγής και εμπορίας καφέ, με δραστηριότητα στον τομέα HORECA. Προϋπηρεσία στον τομέα θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν. Απαραίτητο βιογραφικό. Ο κάτοχος της θέσης θα είναι υπεύθυνος για την ανάπτυξη νέου πελατολογίου στην περιοχή της Αττικής καθώς επίσης και για την διατήρηση του υφιστάμενου πελατολογίου. ΕΠΙΘΥΜΗΤΑ ΠΡΟΣΟΝΤΑ : Πολύ καλή γνώση της αγοράς HORECA και ειδικότερα του χώρου της καφεστίασης. Συμμετοχή...

... σε κλαδικές εκθέσεις και εκθέσεις HORECA. Ευχέρεια στην επικοινωνία και ικανότητα στην διαπραγμάτευση, εστίαση στην επίτευξη στόχων, ικανότητα οργάνωσης και ευελιξία, ευχάριστη προσωπικότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας καθώς επίσης και η δυνατότητα προσαρμογής σε ένα δυναμικό περιβάλλον εργασίας. Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε οργανωμένο περιβάλλον πωλήσεων.
Κάτοχος διπλώματος (Ι.Χ.) Β΄ κατηγορίας. Γνώση Αγγλικών (επίπεδο Lower). Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

ΠΡΟΣΦΕΡΟΝΤΑΙ: Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών(Μισθός & bonus), Εταιρικό τηλέφωνο & αυτοκίνητο(I.X.), Έξοδα μετακίνησης, Προοπτική εξέλιξης.

Tags:

12 Οκτ
Αθήνα [Κώστας Μιχαήλ]

Ζητείται υπάλληλος για χρωματοπωλείο

07 Οκτ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Υπάλληλος Αποθήκης Αρμοδιότητες: Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης, διεκπεραίωση και παράδοση παραγγελιών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Αυτοκινήτου, Εκπληρωμένη Στρατιωτική Θητεία

02 Οκτ
Αθήνα [ELIXIR]

Αισθητικός, Τεχνίτρια νυχιών, Φυσικοθεραπευτής Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία

02 Οκτ
Αθήνα [EL Greko]

Ζητείται Γηροκόμος εσωτερική Αρμοδιότητες: Για φροντίδα ηλικιωμένης Η εταιρία προσφέρει: 600€ με 2 ρεπό τον μήνα