07 Οκτ

Coffee Delivery

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή αγγελίας:
Ζητείται Coffee Delivery για το νέο κατάστημα – Twins Coffee Shop, Β. Τσιτσάνη και Αβέρωφ γωνία, Τρίκαλα

Προσόντα:
Δίπλωμα οδήγησης
Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές:
Ικανοποιητικός μισθός
Ασφάλιση

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

19 Φεβ
Τρίκαλα [ΑΥΓΕΡΗΣ Θ. – ΓΟΥΡΖΙΩΤΗΣ Γ. Ο.Ε. Mercedes]

Ζητείται Μηχανικός αυτοκινήτων από το Εξειδικευμένο Συνεργείο Επαγγελματικών Οχημάτων ΑΥΓΕΡΗΣ Θ. – ΓΟΥΡΖΙΩΤΗΣ Γ. Ο.Ε. Mercedes, με εμπειρία για πλήρη απασχόληση. Προσόντα: Επιθυμητό επαγγελματικό δίπλωμα (όχι απαραίτητο). Επιθυμητή η γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών (όχι απαραίτητο). Επιθυμητή η γνώση Ηλ. Υπολογιστή (όχι απαραίτητο). Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Πλήρη ασφάλιση Ιδανικές συνθήκες εργασίας

16 Φεβ
Τρίκαλα [JVANO INT]

Looking for a part time sitter/nanny to start asap Details: Hours will vary. part time or occasional help is needed. Weekday evening shifts will begin at 5:30 pm and will end (varying) 11 pm or midnight. Weekends shifts vary throughout the day. Amount of hours are negotiable.

14 Φεβ
Πειραιάς [efood]

Σου αρέσει η επαφή με τον κόσμο; Απολαμβάνεις να κάνεις τα πάντα με το μηχανάκι σου; Θες ευελιξία στο ωράριο σου; Αν έχεις μηχανάκι ή scooter (ακόμα και ποδήλατο) και smartphone, τότε έλα κι εσύ στην ομάδα του efoodgo σήμερα. Προσλαμβάνουμε άμεσα διανομείς 4ωρης απασχόλησης στις εξής περιοχές: Πειραιά, Χαλάνδρι, Γλυφάδα, Φάληρο, Χολαργό, Μαρούσι και Κέντρο/ Αθήνα. Τι θα έχεις: Ανταγωνιστικές αποδοχές Πλήρεις ασφαλιστικές εισφορές, άδειες και δώρα Ιδιωτική...

... ασφάλεια
Μηνιαία παροχή σε κουπόνια σίτισης
Πρόγραμμα επιβράβευσης απόδοσης
Σύμβαση αορίστου χρόνου
Μηνιαία αποζημίωση δικύκλου

Θες περισσότερα;
Διάλεξε εσύ τις βάρδιες σου!
Πλήρη επαγγελματικό εξοπλισμό και ενδυμασία
Εκπαίδευση και ευκαιρίες εξέλιξης

Τι θα κάνεις:
Ενημερώνεσαι για κάθε νέα παραγγελία στο κινητό σου και την παραδίδεις σύμφωνα με τις οδηγίες που σου δίνονται! Ξεκινάς να δουλεύεις μόλις φτάσεις με το δίκυκλο σου στο σημείο εκκίνησης και έχεις πάντα “κοντά” σου την ομάδα του efood.

Enjoy your ride!

Tags:

12 Φεβ
Τρίκαλα [Zoom Serie Trikala]

Ζητείται κοπέλα για εργασία στο καφέ – ζαχαροπλαστείο, Zoom Serie - Τρίκαλα Προσόντα: Εμπειρία στο service – εξυπηρέτηση πελατών Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας Επικοινωνιακός & πρόσχαρος χαρακτήρας Ηλικίας 18 – 28 ετών Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ιδανικές συνθήκες εργασίας Ασφάλιση

11 Φεβ
Τρίκαλα [ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Α.Ε.]

Το Κέντρο Αποκατάστασης ΑΠΟΚΑΤΑΣΤΑΣΗ Α.Ε., 6ο χλμ Τρικάλων-Καρδίτσας, ΤΡΙΚΑΛΑ ζητά για άμεση πρόσληψη: Φυσιοθεραπευτές Απαραίτητα προσόντα: Πτυχίο Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος Γνώση υπολογιστών Εμπειρία