07 Οκτ

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία DOUBLE, (www.double.gr), με έδρα το Καλοχώρι Θεσσαλονίκης, κατέχει ηγετική παρουσία στον χώρο της μόδας και δραστηριοποιείται δυναμικά κυρίως στο εσωτερικό. Στο πλαίσιο της συνεχούς ανάπτυξής της, η εταιρεία αναζητά να εντάξει στο δυναμικό της άτομο για την στελέχωση του Δημιουργικού-Γραφιστικού της τμήματος.

Απαραίτητα Προσόντα:
- Άριστη γνώση Adobe Suite (Photoshop, Illustrator)
- Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής Γλώσσας
-Θα εκτιμηθεί επαγγελματική εμπειρία σε ανάλογο τμήμα Δημιουργικού-Γραφιστικού ενδυμάτων.
- Για άνδρες (Ολοκληρωμένες Στρατιωτικής υποχρεώσεις)

Παροχές:
-Θέση εργασίας πλήρους απασχόλησης.
-Άριστες συνθήκες εργασίας σε ένα ευχάριστο περιβάλλον.
-Δυνατότητα εξέλιξης σε μία δυναμική και αναπτυσσόμενη εταιρία.

Telephone
DOUBLE
DOUBLE
www.double.gr

Σχετικες Αγγελιες

12 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΛΟΥΚΑΣ ΜΠΑΝΙΟ ΔΑΠΕΔΟ]

Ζητείται υπάλληλος γραφείου από εταιρία ειδών υγιεινής-πλακιδίων για πλήρη απασχόληση Αρμοδιότητες: - οργάνωση - παραγγελιοληψία - τιμολόγηση - παρακολούθηση αποθεμάτων - τηλεφωνική εξυπηρέτηση πελατών - ικανότητα διαχείρισης χρόνου Απαραίτητα Προσόντα: - Εμπειρία στην παραγγελιοληψία. - Καλή γνώση ΚΕΦΑΛΑΙΟΥ 5. - Καλή γνώση χειρισμού εφαρμογών MS OFFICE. - Καλή Γνώση Αγγλικής γλώσσας Η εταιρία προσφέρει: -Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. -Προοπτικές...

... εξέλιξης.

Αποστείλατε βιογραφικό με φωτογραφία στο παρακάτω email.
fax:2310464981
Επικοινωνία 11:00-13:00 στο τηλέφωνο 231046403
Κατάστημα: Εύοσμος Θεσσαλονίκης

Tags:

27 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΔΙΚΗΓΟΡΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ]

Υπάλληλος δικηγορικού γραφείου - γραμματεία Αρμοδιότητες: Γραμματειακή υποστήριξη Απαραίτητα Προσόντα: Άριστη γνώση ρώσικης και αγγλικής γλώσσας, χρήση του Η/Υ Επιθυμητά Προσόντα: Συνέπεια, εμπειρία στην οργάνωση γραφείου, εργατικότητα και υπευθυνότητα Η εταιρία προσφέρει:Ευχάριστο περιβάλλον, 5ήμερη εργασία, δίνεται αμοιβή

24 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Χ.ΓΕΩΡΓΑΝΤΗΣ & ΣΙΑ ΕΕ]

Υπάλληλος Γραφείου με γνώσεις Digital Marketing. • Διαχείριση Social Media καναλιών της εταιρείας • Διαφημιστικές καμπάνιες Facebook Ads Mailchimp • Δημιουργία γραφιστικών για τα Social Media • Τηλεφωνική επικοινωνία με πελάτες ΒΙ.ΠΕ ΣΙΝΔΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

19 Φεβ
Θήρα [White Pearl Villas]

Υπάλληλος γραφείου ζητείται για γραμματειακή και λογιστική υποστήριξη ομίλου ξενοδοχείων στην Οία Σαντορίνης. Αρμοδιότητες: καταχώρηση τιμολογίων, κρατήσεις, χρεώσεις, επικοινωνία με πελάτες και προμηθευτές Απαραίτητα Προσόντα: εξαιρετική γνώση αγγλικών (γραπτά και προφορικά), ευχέρεια χρήσης υπολογιστή, πελατοκενρική αντίληψη Επιθυμητά Προσόντα: γνώση βασικής λογιστικής Η εταιρία προσφέρει: ικανοποιητικό μισθό, διαμονή και δυνατότητα εργασίας όλο το χρόνο

17 Φεβ
Αθήνα [VIMAX CLIMA ΕΠΕ]

Ζητείται άνδρας υπάλληλος γραφείου έως 40 ετών, με δίπλωμα οδήγησης, πολύ καλή γνώση Αγγλικών και Η/Υ, καθώς και εμπειρία στις πωλήσεις λευκών συσκευών και κλιματισμού. Τεχνικές γνώσεις πάνω στο αντικείμενο θα ληφθούν σοβαρά υπόψιν. Πλήρης απασχόληση, Ασφάλιση ΙΚΑ, βασικός μισθός.