07 Οκτ

Κοπέλες ή κυρίες για μασάζ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από κέντρο αισθητικής, ζητούνται κυρίες κ κοπέλες και χωρίς εμπειρία για μυοχαλαρωτικό μασάζ.
Ανατολική Θεσσαλονίκη.
Καλές αποδοχές.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία. Επιθυμητή εμπειρία εργασίας. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Θεσσαλονίκης, 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

13 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MARKET LINE]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΕ SUPER MARKETS Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ, ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΗΜΕΡΟΜΙΣΘΙΟ - ΕΝΣΗΜΟ (ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ)

05 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Παπαδόπουλος Δημήτριος]

Ζητούνται εμφανίσιμες κοπέλες για βραδινή εργασία σε παμπ στη Θεσσαλονίκη. Σταθερό μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστά στα ποτά.

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Reality bar]

Ζητούνται κοπέλες εμφανίσιμες για νυχτερινή εργασία σε παμπ, στη Θεσσαλονίκη. Μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστά στα ποτά.

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ZESI SPA]

μυοχαλαρωτικό μασάζ Αρμοδιότητες: μασάζ Απαραίτητα Προσόντα: εμφανίσιμη,ευχάριστη Επιθυμητά Προσόντα: εμφανίσιμη, να ξέρει μασάζ Η εταιρία προσφέρει: σταθερό μισθό + bonus