07 Οκτ

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ ΔΕΚΑΠΕΝΤΕ (15) ΚΕΝΩΝ ΘΕΣΕΩΝ ΙΑΤΡΙΚΟΥ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΥ ΤΑΕΠ ΚΥΠΡΟΥ

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Γίνεται δεκτή η υποβολή αιτήσεων για δεκαπέντε (15) κενές θέσεις Ιατρικού Λειτουργού ΤΑΕΠ, (με Ειδικότητα Γενικής Ιατρικής ή Παθολογίας ή Ορθοπεδικής ή Γενικής Χειρουργικής) για τον Οργανισμό Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας, της Κυπριακής Δημοκρατίας.
Οι πιο πάνω θέσεις είναι Πρώτου Διορισμού. Ο ετήσιος μισθός είναι €57.696,16 που θα καταβάλλεται σε δεκατρείς (13) ισόποσες δόσεις, και μισθοδοτική αύξηση κάθε τρία (3) χρόνια όπως θα καθορίζεται από το Διοικητικό Συμβούλιο του Οργανισμού Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας.
Σύμφωνα με Απόφαση του Διοικητικού Συμβουλίου του Οργανισμού Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας, δίδεται ως κίνητρο 15% αύξηση επί του βασικού μισθού των πιο πάνω θέσεων, καθώς και αμοιβή σχετιζόμενη με την απόδοση που θα αποφασίζονται από το Διοικητικό Συμβούλιο του Οργανισμού. Επιπρόσθετα, θα καταβάλλεται το επίδομα βάρδιας, όπως θα καθορίζεται από την σχετική νομοθεσία. Επιπλέον, θα καταβάλλεται μηνιαίως επίδομα υπηρεσίας στο ΤΑΕΠ στο ποσό των 1200 ευρώ, το οποίο θα αναπροσαρμόζεται ανάλογα στο πλαίσιο των Υπουργικών αποφάσεων.
Για πληροφορίες ολόκληρης της προκήρυξης και την αίτηση για Διορισμό στον ΟΚΥπΥ, μπορείτε να ανατρέξετε στην ιστοσελίδα του ΟΚΥπΥ στον ακόλουθο σύνδεσμο www.shso.org.cy και ακολούθως, να επιλέξετε Πληροφορίες -> Θέσεις Εργασίας, ή να τηλεφωνήσετε στα τηλέφωνα +35722605670 και +35722605734.
Ημερομηνία λήξης υποβολής αιτήσεων είναι η 25η Οκτωβρίου 2019.

ΟΚΥΠΥ - ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΣ ΚΡΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΥΓΕΙΑΣ

Σχετικες Αγγελιες

23 Φεβ
Πανελλήνια [HGN International]

Ειδοποιήσεις θέσεων εργασίας: ζητούνται οικιακοί εργαζόμενοι / πάροχοι υπηρεσιών και προσωπικοί οδηγοί. Οι αιτούντες στέλνουν ένα προσωπικό μήνυμα.

23 Φεβ

Η HGN International αναζητά προσωπικό για να εργαστεί σε οικογενειακό περιβάλλον στις ΗΠΑ στις ακόλουθες ειδικότητες: Cook ΒΟΗΘΟΣ ΚΟΥΖΙΝΑΣ οικονόμος Προσόντα: Εμπειρία σε μια παρόμοια θέση για τις σπεσιαλιτέ του Cook (σεφ) και του βοηθού σπιτιού Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός (αρχικός μισθός Cook 3 500 $ έως 3 800 $, Βοηθός κουζίνας 3,100 $) ΑΣΦΑΛΙΣΗ Κατάλυμα Διατροφή

22 Φεβ
Πανελλήνια [ANIGH JEFFFMAN]

Οικονόμος ζητείται για μια οικογένεια των 5. Ο αιτών πρέπει να είναι ευχάριστος και ειλικρινής. Οι υποχρεώσεις περιλαμβάνουν: Καθαρισμό, Πλύσιμο, Σίδερο, Μαγειρική, παντοπωλείο και Γενικές Κατοικίες. Απαιτούνται αναφορές

21 Φεβ
Πανελλήνια [Restaurant Akropolis]

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Ζητείται Βοηθός Σερβιτόρου για εργασία στο εστιατόριο μας. Restaurant Akropolis Alsfeld Germany Προσόντα: Εμπειρία στο service (επιθυμητή) Γνώση Αγγλικών ή Γερμανικών (επιθυμητή). Ηλικία 20 έως 40 ετών. Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας

21 Φεβ

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Ζητείται Σερβιτόρος με γνώση Γερμανικής γλώσσας για εργασία στο εστιατόριο μας. Restaurant Akropolis Alsfeld Germany Προσόντα: Εμπειρία στο service. Γνώση Γερμανικών ή και Αγγλικών. Ηλικία 25 έως 40 ετών. Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας