07 Οκτ

Ζητείται σερβιτόρος

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητείται σερβιτόρος με προϋπηρεσία

Telephone
Ελισαβετ Νησιωτη

Σχετικες Αγγελιες

21 Φεβ
Πανελλήνια [Restaurant Akropolis]

Περιγραφή Αγγελίας / Θέσης Εργασίας Ζητείται Σερβιτόρος με γνώση Γερμανικής γλώσσας για εργασία στο εστιατόριο μας. Restaurant Akropolis Alsfeld Germany Προσόντα: Εμπειρία στο service. Γνώση Γερμανικών ή και Αγγλικών. Ηλικία 25 έως 40 ετών. Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση Διαμονή Διατροφή Ιδανικές συνθήκες εργασίας

19 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Σουβλατζίδικο Λαϊκόν]

Ζητείται σερβιτόρος για το Σουβλατζίδικο Λαϊκόν στα λαδάδικα Θεσσαλονίκης. Λεπτομέρειες ΑΥΣΤΗΡΑ μόνο τηλεφωνικά στον αριθμό που δίνεται παρακάτω - Κώστας. Μην στέλνετε μηνύματα παρακαλώ, ΜΟΝΟ ΤΗΛΕΦΩΝΙΚΑ. Ευχαριστώ πολύ!!!

19 Φεβ
Θεσσαλονίκη [STUDIO FEMELES]

ΑΙΣΘΗΤΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΠΑΡΟΧΕΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΥΧΙΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΝΥΧΙΩΝ Επιθυμητά Προσόντα: ΑΓΓΛΙΚΑ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [THERMANSYS]

ΤΕΧΝΙΚΟΣ Αρμοδιότητες: ΣΥΝΑΡΜΟΛΟΓΗΣΗ ΚΛΙΒΑΝΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΤΕΧΝΙΚΗ ΚΑΤΑΡΤΙΣΗ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΤΥΧΙΟ/ΔΙΠΛΩΜΑ ΤΕΧΝΙΚΗΣ ΣΧΟΛΗΣ

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [Starlit]

Από κατάστημα νυφικών, ζητείται πεπειραμένη μοδίστρα έως 55 ετών. Παρακαλούμε καλέστε στο τηλέφωνο που δίνεται ή στείλτε το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.