06 Οκτ

Καθηγητής-καθηγήτρια Ισπανικών

Θεσσαλονίκη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καθηγητής/Καθηγήτρια Ισπανικών για άμεση πρόσληψη στο ΚΞΓ Speak Up! στο Πανόραμα.
Απαραίτητα Προσόντα: Άδεια διδασκαλίας στην Ισπανική γλώσσα
Επιθυμητά Προσόντα: Εμπειρία διδασκαλίας σε παιδιά και ενήλικες

Telephone
Anastasia Tsakiri

Σχετικες Αγγελιες

27 Σεπ
Θεσσαλονίκη [wisdom]

Ζητείται Καθηγητής Πληροφορικής σε φροντιστήριο ξένων γλωσσών στο κέντρο της Θεσσαλονίκης. Θέση εργασίας μερικής απασχόλησης. Απαραίτητα Προσόντα: Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Διάθεση για εργασία Συνέπεια και επαγγελματισμός

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [FLAVOUR FACTORY S.A.]

Η FLAVOUR FACTORY Α.Ε. Με δυναμική παρουσία στον χώρο των τροφίμων αναζητά για την έδρα της στη ΒΙ.ΠΕ.Θ Σίνδου Θεσσαλονίκης: Υπάλληλο λογιστηρίου Προφίλ Υποψηφίων • Πτυχίο Οικονομικής – Λογιστικής κατεύθυνσης. • Απαραίτητη 3ετή εμπειρία σε μηχανογραφημένο λογιστήριο. • Χειρισμός ERP προγραμμάτων. • Άριστη γνώση αγγλικών. • Άριστη γνώση Η/Υ. • Ευχάριστη προσωπικότητα, με επαγγελματισμό, συνέπεια και διάθεση για εργασία. Παρακαλούμε όπως αποστείλετε...

... άμεσα το βιογραφικό σας σημείωμα καθώς και συστατικές επιστολές (θα εκτιμηθούν) μέσω e-mail στην παρακάτω ηλεκτρονική μας διεύθυνση.

Tags:

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΣΤΗ ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

13 Οκτ
Θεσσαλονίκη [HRAKLEITOS IKE]

Λογιστής, Βοηθός Λογιστής Αρμοδιότητες: Λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας, Μηχανογράφηση Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος Οικονομικής Σχολής Επιθυμητά Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ Η εταιρία προσφέρει: πρακτική και ένταξη στη παραγωγή

13 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MARKET LINE]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΥΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΕ SUPER MARKETS Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ Απαραίτητα Προσόντα: ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ, ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΗΜΕΡΟΜΙΣΘΙΟ - ΕΝΣΗΜΟ (ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ)