05 Νοε

ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΕ SUPER MARKETS

Θεσσαλονίκη Freelance
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΣΕ SUPER MARKETS (HMIAΠΑΣΧΟΛΗΣΗ)
Αρμοδιότητες: ΠΡΟΩΘΗΣΗ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ
Απαραίτητα Προσόντα: ΕΥΧΑΡΙΣΤΗ ΠΑΡΟΥΣΙΑ
Επιθυμητά Προσόντα: ΔΙΑΘΕΣΗ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ
Η εταιρία προσφέρει: ΗΜΕΡΟΜΙΣΘΙΟ & ΕΝΣΗΜΟ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

30 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MARKET LINE]

Προώθηση προϊόντων σε S/M (ημιαπασχόληση) Επιθυμητά Προσόντα: Ευχάριστη παρουσία, διάθεση για εργασία Η εταιρία προσφέρει: Ημερομίσθιο, ένσημο

17 Νοε
Θεσσαλονίκη [Nuga Best Καλαμαριάς]

Εταιρία πώλησης προϊόντων βελτίωσης υγείας Nuga Best, ζητεί τεχνικό συντήρησης εξοπλισμού για το κατάστημα στην Καλαμαριά. Αρμοδιότητες: Συντήρηση εξοπλισμού εντός καταστήματος Παρουσίαση προϊόντων και βίντεο σχετικά με τις λειτουργίες και χρήσεις των προϊόντων Επικοινωνία με τους πελάτες για θέματα συντήρησης Μεταφορά κατ’ οίκον και θέση σε λειτουργία του εξοπλισμού Εκπαίδευση πελατών για τη χρήση του εξοπλισμού Απαραίτητα Προσόντα: Απόφοιτος τεχνικής...

... σχολής με ειδικότητα στα ηλεκτρικά/ ηλεκτρονικά/μηχανολογικά, προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, με καλούς τρόπους, υπομονετικός με ομαδικό πνεύμα συνεργασίας.

Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία ως τεχνικός ιατρικών οργάνων ή ηλεκτρικών συσκευών. Ικανότητα χειρισμού του Microsoft Office (word, excel, power point), internet, γνώσης πληροφορικής ή προϊόντων τεχνολογίας. Κατά προτίμηση κάτοικος Ανατολικής Θεσσαλονίκης.

Η εταιρία προσφέρει:
Ασφαλιστική κάλυψη, βασικό μισθό, bonus επίτευξης στόχων, συνεχή εκπαίδευση

Tags:

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [HAPPY SWIMMING]

ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ, ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΠΟΦΟΙΤΟΣ ΤΕΦΑΑ

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [Metalonica]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΕΡΓΑΛΕΙΟΜΗΧΑΝΗΣ CNC ΑΠΟ ΜΗΧΑΝΟΥΡΓΕΙΟ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ: ΕΠΙΘΥΜΗΤΗ ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΗ ΑΠΟΛΑΒΕΣ: ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΜΕ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΕΞΕΛΙΞΗΣ ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΤΑ ΒΙΟΓΡΑΦΙΚΑ ΣΑΣ ΣΤΟ info@metalonica.gr ή επικοινωνήστε στο 2310-781256

21 Νοε
Θεσσαλονίκη [METALONICA IKE]

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ - ΤΟΡΝΑΔΟΡΟΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΕ ΤΟΡΝΟ (ΣΥΜΒΑΤΙΚΟ)