05 Οκτ

Κοπέλες για παμπ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ζητούνται εμφανίσιμες κοπέλες για βραδινή εργασία σε παμπ στη Θεσσαλονίκη.
Σταθερό μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστά στα ποτά.

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Reality bar]

Ζητούνται κοπέλες εμφανίσιμες για νυχτερινή εργασία σε παμπ, στη Θεσσαλονίκη. Μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστά στα ποτά.

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία. Επιθυμητή εμπειρία εργασίας. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Θεσσαλονίκης, 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

07 Οκτ
Θεσσαλονίκη [πανος]

Από κέντρο αισθητικής, ζητούνται κυρίες κ κοπέλες και χωρίς εμπειρία για μυοχαλαρωτικό μασάζ. Ανατολική Θεσσαλονίκη. Καλές αποδοχές.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MEDIA WORLD LTD (EE)]

Εκφωνήτριες, ερμηνεύτριες διαφημιστικών κειμένων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ραδιοφωνικό σταθμό ή θέατρο