03 Οκτ

Ηλεκτρολόγος βιομηχανικού αυτοματισμού

Κάτω Αχαΐα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Ηλεκτρολόγος αυτοματισμού για μόνιμη εργασία στο εργοστάσιο Ολυμπίας αε

Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά και δίπλωμα οδήγησης

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Πάτρα [Dg fruit]

Ηλεκτρολόγος αυτοματισμού για την κατασκευή πινάκων Απαραίτητα Προσόντα: Αγγλικά, δίπλωμα οδήγησης

11 Οκτ
Αθήνα [ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ]

Η Κατασκευαστική εταιρεία ΕΡΓΑΤΗΚΑΤ ΑΕ αναζητά: Ηλεκτρολόγους, Μηχανολόγους ή Πολιτικούς Μηχανικούς Π.Ε. ή Τ.Ε. με: 10+ έτη εμπειρία σε κατασκευαστικά έργα, ικανότητα διαχείριση Δομικών & Η/Μ έργων, γνώσεις σχεδιαστικών προγραμμάτων, επικοινωνιακές δεξιότητες, συνέπεια & οργανωτικότητα. Αποστολή βιογραφικών στο careers@ergatikat.gr

11 Οκτ
Αθήνα [electronion]

ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ τεχνίτης, έως 40 ετών, ζητείται από εταιρεία Ηλεκτρολογικών Εφαρμογών στην Κηφισιά. Σταθερή απασχόληση. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email, επικοινωνία 09:00-17:00 στα τηλέφωνα 210 80 25523, 6948301126.

04 Οκτ
Θεσσαλονίκη [KAPPA CONSTRUCTIONS]

Ζητείται Ηλεκτρολόγος Εγκαταστάτης με εμπειρία, για πλήρη απασχόληση και μόνιμη εργασία, από την Εταιρία Μελετών – Κατασκευών, KAPPA CONSTRUCTIONS, με έδρα την Θεσσαλονίκη. Αποστολή βιογραφικών και στα δύο email: katsanisilias@yahoo.gr , laz_kamp@yahoo.com Ώρες επικοινωνίας : Δευτέρα μέχρι Παρασκευή, 08:00 με 16:00

29 Σεπ
Πάτρα [VAST]

Η VAST, κάθετη μονάδα πώλησης και επισκευής αυτοκινήτων με έδρα την Πάτρα, αναζητά για μόνιμη εργασία Ηλεκτρολόγο Αυτοκινήτων. Απαραίτητη εμπειρία σε τοποθέτηση ηλεκτρονικών μονάδων συναγερμού και multimedia. βιογραφικά σημειώματα στο παρακάτω email.