03 Οκτ

ΚΟΠΕΛΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ

Αλεξανδρούπολη Part Time
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΚΟΠΕΛΕΣ - ΚΥΡΙΕΣ ΓΙΑ ΠΡΟΩΘΗΤΙΚΕΣ ΕΝΕΡΓΕΙΕΣ (PROMOTION)

Telephone
DIAMOND PROMOTION

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία. Επιθυμητή εμπειρία εργασίας. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Θεσσαλονίκης, 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

10 Οκτ
Αλεξανδρούπολη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπεύθυνο Καταστήματος για Εταιρία Τυχερών Παιγνίων. Περιοχή: Αλεξανδρούπολη Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση Πελατών Εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος Διαχείριση παραπόνων Απαραίτητα Προσόντα: Απολυτήριο Λυκείου Βασική Γνώση Η/Υ Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Κάτοικος Αλεξανδρούπολης Παροχές: Μισθός 850 ευρώ Ασφάλιση. Εκπαίδευση (5 ημέρες) Πενθήμερη Απασχόληση Κυλιόμενα ρεπό Ωράρια 10:00-18:00 / 18:00 - 02:00 Υποβολή...

... Βιογραφικών στο παρακάτω email.

Tags:

10 Οκτ

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλους Υποδοχής για Εταιρεία Τυχερών Παιγνίων. Περιοχή: Αλεξανδρούπολη Απαραίτητα Προσόντα:  Απολυτήριο Λυκείου Βασική Γνώση Η/Υ Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση Εκπαίδευση Πενθήμερη Απασχόληση Κυλιόμενα ρεπό Ωράρια 10:00-18:00 / 18:00 - 02:00 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

09 Οκτ
Σέρρες [3 γουρουνάκια]

Ζητείται μάρκα και σερβιτόρα σε ψητοπωλείο στην Σέρρες, ηλικιακά γύρω στα 25 και 30 αντίστοιχα, εμφανίσιμες και με προϋπηρεσία.

07 Οκτ
Θεσσαλονίκη [πανος]

Από κέντρο αισθητικής, ζητούνται κυρίες κ κοπέλες και χωρίς εμπειρία για μυοχαλαρωτικό μασάζ. Ανατολική Θεσσαλονίκη. Καλές αποδοχές.