03 Οκτ

Υπάλληλος Ενημέρωσης Οφειλών

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ACTIONLINE, εταιρεία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, αναζητά για λογαριασμό πελάτη της, Υπάλληλο Ενημέρωσης Οφειλών.

Ρόλος Θέσης:
Θα είναι υπεύθυνος για την τηλεφωνική ενημέρωση των συνδρομητών σχετικά με την ύπαρξη ληξιπρόθεσμου λογαριασμού

Αρμοδιότητες:
Αξιολόγηση κ διαπραγμάτευση για θέματα διακανονισμών των οφειλών σύμφωνα με τις προβλεπόμενες διαδικασίες
Διερεύνηση των λόγων καθυστέρησης των πληρωμών και προτάσεις παράτασης εξόφλησης
Δέσμευση πληρωμής των οφειλών σε καθορισμένες ημερομηνίες
Πλήρης και αξιόπιστη ενημέρωση ηλεκτρονικών αρχείων κ πληροφοριακών συστημάτων της εταιρείας

Απαραίτητα προσόντα:
Απόφοιτος ΙΕΚ ή απόφοιτος Λυκείου
Επικοινωνιακή ευχέρεια με διαπραγματευτικές ικανότητες
Εργασιακή εμπειρία σε τηλεφωνική εξυπηρέτηση ή σε ανάλογο αντικείμενο
Ικανότητα ομαδικής εργασίας
Πολύ καλή χρήση της Ελληνικής και Αγγλικής γλώσσας
Εξοικείωση στη χρήση Η/Υ, σε περιβάλλον Windows (MS Office)

Οι υποψήφιοι, οι οποίοι ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα ηλεκτρονικά μέσω της ιστοσελίδας www.actionline.gr ή μέσω e-mail.

Η ομάδα του Executive Search & Selection θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά η εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

ACTIONLINE
ACTIONLINE
www.actionline.gr/

Κύριο αντικείμενό μας είναι η παροχή υπηρεσιών που επικεντρώνονται σε θέματα προσωπικού στελέχωσης επιχειρήσεων σε τμήματα marketing,digital services, πωλήσεων, promotion, γραμματειακής υποστήριξης, customer services, collections, retail, merchandising, logistics και έκτακτο τεχνικό προσωπικό.

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Αθήνα [Actionline]

Η Αctionline, εταιρία παροχής υπηρεσιών ανθρώπινου δυναμικού, για λογαριασμό πελάτη της αναζητά τον κατάλληλο υποψήφιο με όρεξη και πάθος για εργασία στον Τραπεζικό Τομέα, για μεγάλου Χρηματοπιστωτικού Οργανισμού στην Αθήνα. Ρόλος Θέσης Εργασίας • Υποστηρικτικές εργασίες γραφείου για την σωστή οργάνωση, διεκπεραίωση κ διευθέτηση καθημερινών λειτουργιών • Έλεγχος, επεξεργασία και ενημέρωση αρχείων οικονομικών / νομικών/ άλλων εγγράφων • Σύνταξη ημερησίων...

... και μηνιαίων καταστάσεων ( Reports) με χρήση τραπεζικών συστημάτων & MS office

Ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου
• Απόφοιτοι AEI οικονομικής ή θετικής κατεύθυνσης
• Τουλάχιστον 1 έτους εργασιακή εμπειρία σε θέση με σχετικό αντικείμενο
• Άριστη γνώση Αγγλικών σε προφορικό και γραπτό λόγο
• Πολύ καλή γνώση EXCEL , απαραίτητη γνώση ACCESS για παρουσίαση ,ανάλυση και ερμηνεία αριθμητικών ή οικονομικών δεικτών
• Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
• Ικανότητα διαχείρισης κρίσεων υπό συνθήκες πίεσης με προσανατολισμό στο καλύτερο αποτέλεσμα

Παροχές
• Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
• Συνεχής εκπαίδευση υψηλού επιπέδου σε νέες τεχνολογίες και μεθόδους
• Εργασία σε ένα δυναμικό και εξελισσόμενο περιβάλλον

Οι υποψήφιοι που ενδιαφέρονται για την θέση εργασίας, παρακαλούνται όπως αποστείλουν το Βιογραφικό τους Σημείωμα στο παρακάτω email ή ηλεκτρονικά μέσω της επίσημης σελίδας της Actionline ή ακολουθώντας τον ακόλουθο σύνδεσμο.
Η ομάδα του Recruitment Solutions θα επικοινωνήσει μόνο με τους επικρατέστερους υποψηφίους, ενώ θα τηρηθεί αυστηρά εχεμύθεια και εμπιστευτικότητα.

Tags:

12 Οκτ
Αθήνα [Κώστας Μιχαήλ]

Ζητείται υπάλληλος για χρωματοπωλείο

11 Οκτ
Αθήνα [ΓΑΙΟΔΟΜΗ]

Ζητείται υπάλληλος μινιμαρκετ σε Χολαργό και Γλυφάδα, γνωστής αλυσίδας convenience store, για πλήρης πενθήμερη απασχόληση, κυλιόμενο ωράριο και Σαββατοκύριακα. Μισθός και επιδόματα νόμιμα.

09 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλο Γραφείου για Εταιρεία Περιοχή:Αθήνα Αρμοδιότητες: Χειρισμός E-shop Τηλεφωνική Υποστήριξη Διαχείριση Αλληλογραφίας Απαραίτητα προσόντα: Άριστη γνώση χειρισμού σουίτας Office Άριστη γνώση Αγγλικών Εκπληρωμένες Στρατιωτικές Υποχρεώσεις Ευχέρεια Λόγου Παροχές: Μισθός Βασικός Ασφάλιση 5νθήμερη Απασχόληση: Δε - Πα Ωράριο: 8:30 - 16:30 Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

08 Οκτ

Η ManDynamic αναζητά Υπάλληλο για Περίπτερο Περιοχή: Αθήνα Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε περίπτερο ή μίνι μάρκετ Γνώσεις Ταμειακής Παροχές: Μισθός 600 ευρώ Ασφάλιση Εξαήμερη Απασχόληση: Δε - Σα Ωράριο: 15:00 - 23:00