03 Οκτ

Εργάτης Παραγωγής

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εργάτης για τον χώρο της παραγωγής σε εργοστάσιο σκυλοτροφών, στο Λάκκωμα Χαλκιδικής.
Επιθυμητά Προσόντα: Γνώσεις Η/Υ.

Telephone
STRONG HELLAS AE

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ]

ΕΡΓΑΤΗΣ ΓΙΑ ΚΤΗΝΟΤΡΟΦΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΣΤΗ ΧΑΛΑΣΤΡΑ ΓΕΝΙΚΑ ΚΑΘΗΚΟΝΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΩΜΗ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΤΗΣ Κ ΠΛΗΡΗΣ ΑΣΦΑΛΙΣΗ

09 Οκτ
Θεσσαλονίκη [FARMA-CHEM SA]

ΑBEE Αγροχημικών, με διαρκή ανάπτυξη και ηγετική θέση στον κλάδο των Αγροχημικών, αναζητά να εντάξει στο ανθρώπινο δυναμικό της, στις εγκαταστάσεις της στη ΒΙ.ΠΕ. Θεσσαλονίκης, Σίνδο: · Εργατοτεχνίτες · Χειριστές Μηχανών Παραγωγής Οι κάτοχοι των θέσεων θα αναφέρονται στον Υπεύθυνο Παραγωγής. Επιθυμητά προσόντα: Προϋπηρεσία και εμπειρία σε αντίστοιχες θέσεις, θα εκτιμηθεί. Γνώση Αγγλικών θα εκτιμηθεί. Επαγγελματισμός, υπευθυνότητα, συνέπεια. Διεκπεραιωμένες...

... στρατιωτικές υποχρεώσεις

Παροχές εταιρείας:
Άμεση πρόσληψη.
Συνεχής εκπαίδευση στο αντικείμενο εργασίας.
Ικανοποιητικές αποδοχές αναλόγως προσόντων, προϋπηρεσίας και εμπειρίας.
Εξαίρετο περιβάλλον εργασίας.

Tags:

01 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Cronus]

εργάτης για εργασία σε εταιρεία μηχανημάτων αρτοποιίας- ζαχαροπλαστικής Αρμοδιότητες: να κόβει, να τροχίζει, να κολλάει, να στραντζάρει Απαραίτητα Προσόντα: καλή γνώση ηλεκτροκόλλησης, τροχού, στράντζας, ψαλίδι, ηλικίας 30-45 ετών Επιθυμητά Προσόντα: επαγγελματικό δίπλωμα Η εταιρία προσφέρει: 8 ώρο - 5νθήμερη εργασία

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MEDIA WORLD LTD (EE)]

Εκφωνήτριες, ερμηνεύτριες διαφημιστικών κειμένων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ραδιοφωνικό σταθμό ή θέατρο