02 Οκτ

Έμπειρος αρτοζαχαροπλ΄άστης

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Αρμοδιότητες: παραγωγή γλυκών, σιρόπια των βουτημάτων, λευκά ταψιού
Επιθυμητά Προσόντα: εμπειρία σε αντίστοιχη θέση
Η εταιρία προσφέρει: καλές συνθήκες εργασίας, μισθός
τηλ: 6976809139

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

18 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ALKMIN]

ΣΥΝΤΗΡΗΣΗ-ΕΠΙΒΛΕΨΗ ΜΗΧΑΝΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΤΣΑΣ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΣΥΝΤΗΡΗΣΗΣ - ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

18 Φεβ

ΠΛΕΚΤΗΣ ΚΑΛΤΣΩΝ ΓΙΑ ΒΙΟΤΕΧΝΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΛΤΣΩΝ Αρμοδιότητες: ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ - ΠΛΕΚΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΥΠΕΥΘΥΝΟΤΗΤΑ - ΕΜΠΕΙΡΙΑ Επιθυμητά Προσόντα: ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΟΔΗΓΗΣΗΣ Η εταιρία προσφέρει: ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

28 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Σερβιτόροι-ες για Εστιατόριο. Περιοχή: Τριστινίκα, Χαλκιδική Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Διαμονή/Διατροφή Σεζόν από  Ιούνιο ΄20 έως Σεπτεμβρίου ΄20

28 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΝΜ homecare]

Υπό σύσταση εταιρία παροχής υπηρεσιών, με εξειδίκευση στην κατ’ οίκον μη-ιατρική φροντίδα προς ηλικιωμένα άτομα, ζητά φροντιστές για την ευρύτερη περιοχή της Θεσσαλονίκης. Αρμοδιότητες (ανάλογα της ειδικότητας): • Υπηρεσίες καθαρισμού & προσωπικής υγιεινής • Εξωτερικές εργασίες (αγορές τροφίμων κλπ.) • Προετοιμασία φαγητού & συμβουλές διατροφής • Συνοδεία σε περίπατο & διάφορες κοινωνικές εκδηλώσεις • Βοήθεια στη λήψη φαρμάκων • Νοσηλευτικές πράξεις • Παρηγορική...

... φροντίδα
• Ψυχαγωγικές δραστηριότητες
Απαιτούμενα προσόντα και προσωπικά χαρακτηριστικά:
• Πτυχίο νοσηλευτικής, επισκεπτών υγείας, κοινωνικής εργασίας, ψυχολογίας, διατροφής - διαιτολογίας ή άλλου συναφούς κλάδου
• Εσωτερική υποκίνηση για παροχή βοήθειας στους άλλους
• Ενσυναίσθηση
• Συνέπεια και αξιοπιστία
• Οργανωτικές δεξιότητες
Επιθυμητά προσόντα:
• Προηγούμενη εμπειρία στη φροντίδα ηλικιωμένων (κατ’ οίκον ή σε δομές κλειστής φροντίδας)
• Μεταπτυχιακή εκπαίδευση στη γεροντολογία, στη διαχείριση γήρανσης και χρόνιων νοσημάτων και σε άλλους συναφείς κλάδους
Προσφέρεται δυναμικό περιβάλλον εργασίας, συνεχής εκπαίδευση, προοπτικές εξέλιξης και ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Tags:

28 Φεβ
Θεσσαλονίκη [ΚΟΣΜΟΣ ΑΕ]

ΖΑΧΑΡΟΤΕΧΝΗΣ Αρμοδιότητες: ΖΑΧΑΡΟΠΛΑΣΤΗΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΚΑΛΗ ΓΝΩΣΗ ΖΑΧΑΡΟΠΑΣΤΑΣ Επιθυμητά Προσόντα: ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΕΡΓΑΣΙΑ