01 Οκτ

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΡΓΑΤΗΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Εταιρεία επίπλων στη Νέα Ιωνία ζητάει εργάτη για πλήρη, πρωινή απασχόληση.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

Telephone
ΡΑΓΙΑΔΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

12 Οκτ
Αθήνα [Κώστας Μιχαήλ]

Ζητείται υπάλληλος για χρωματοπωλείο

11 Οκτ
Αθήνα [ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ]

Ζητείται άτομο από εμπορική επιχείρηση με ιατρικό αντικείμενο, για συνεργασία. Άμεσο ξεκίνημα, υψηλά κέρδη, πλήρης εκπαίδευση. Απαραίτητα προσόντα: θέληση για δουλειά και στόχοι προς εκπλήρωση. Εκπαίδευση, δημοτικό και άνω. Dress code business casual Η εταιρία προσφέρει: αμοιβή με προμήθεια.

07 Οκτ
Αθήνα [LIDS Medical]

ΕΤΑΙΡΕΙΑ, η οποία δραστηριοποιείται στο χώρο της αισθητικής και συστημάτων laser, ζητεί Αισθητικό Υπεύθυνη/ο Πωλήσεων, για πλήρη απασχόληση στην περιοχή της Αττικής. Απαραίτητα Προσόντα: Σχετική προϋπηρεσία σε πωλήσεις (Επιθυμητά σε χώρο αισθητικής ή υγείας), Επικοινωνιακές δεξιότητες, Διάθεση για εργασία Επιθυμητά Προσόντα: Αυτοκίνητο, Tablet, Κινητό

07 Οκτ
Αθήνα [ΑΕΝΑΟΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΑ ΣΥΣΤΗΜΑΤΑ Ι.Κ.Ε]

Υπάλληλος Αποθήκης Αρμοδιότητες: Διαχείριση και οργάνωση αποθήκης, διεκπεραίωση και παράδοση παραγγελιών. Απαραίτητα Προσόντα: Δίπλωμα Αυτοκινήτου, Εκπληρωμένη Στρατιωτική Θητεία

07 Οκτ
Αθήνα [Dauwin]

Η εταιρία DAUWIN® με ηγετική θέση στον τομέα τον κουφωμάτων ζητεί έμπειρο πωλητή Ξύλινων Κουφωμάτων (για εκθεσιακό χώρο στη περιοχή βόρεια προάστια Αττικής) με επικοινωνιακές δεξιότητες και θετική διάθεση, για να έρχεται σε επαφή με αρχιτέκτονες και τεχνικές εταιρείες, προσφέροντας ένα ελκυστικό πακέτο αμοιβών, bonus επίτευξης στόχων και μεγάλες προοπτικές εξέλιξης. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία στης πώλησης κουφωμάτων ( ξύλινα -pvc -αλουμινίου...

Άριστη γνώση της Αγγλικής Γλώσσας (γραπτός – προφορικός λόγος)
Άριστη χρήση Η/Υ (MS Office, ERP)
Διοικητικές και οργανωτικές ικανότητες
Δίπλωμα Ι.Χ.

Η εταιρία προσφέρει:
Ανταγωνιστικές αποδοχές
Άριστο περιβάλλον εργασίας
Προοπτικές εξέλιξης

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.
Θα απαντηθούν μόνο οι υποψηφιότητες που πληρούν τις προϋποθέσεις.