30 Σεπ

Διανομείς

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η ManDynamic αναζητά  Διανομείς για ψητοπωλείο

Περιοχή: Ηλιούπολη, Αττική

Απαραίτητα προσόντα:
Κατοχή δίκυκλου

Επιθυμητά Προσόντα:
Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί

Παροχές:
Ωρομίσθιο 4 ευρώ
Ασφάλιση.
Κυλιόμενα ρεπό

ManDynamic

Σχετικες Αγγελιες

09 Οκτ
Αθήνα [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά Διανομείς για ψητοπωλείο Περιοχή: Ζωγράφου, Αττική Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Κατοχή δίκυκλου θα εκτιμηθεί Παροχές: Ωρομίσθιο 4 ευρώ Ασφάλιση. Κυλιόμενα ρεπό Υποβολή Βιογραφικών στο παρακάτω email.

02 Οκτ
Αθήνα [ONLINE DELIVERY SA]

Ψάχνουμε Διανομείς Μερικής Απασχόλησης! Τι σημαίνει Διανομή για μας: Κάθε παραγγελία να παραδίδεται στο πελάτη άμεσα και ποιοτικά! Η υπηρεσία efoodGO δημιουργήθηκε για να καλύψει την ανάγκη διανομής σε κάθε κατάστημα. Ο σκοπός σου είναι να παραδώσεις κάθε παραγγελία σύμφωνα με τις οδηγίες που λαμβάνεις στο κινητό σου. Η βάρδια σου ξεκινάει μόλις φτάσεις με το όχημά σου στο σημείο εκκίνησης (Αθήνα κέντρο ή Χαλάνδρι) και επικοινωνείς διαρκώς με συνεργάτη...

... του efood.
Αν είσαι ευγενικός, συνεπής και ευέλικτος τότε είσαι αυτός που ψάχνουμε!

Τι σου προσφέρουμε:
-Σύμβαση αορίστου χρόνου
-Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
-Προσαυξήσεις για απασχόληση σε αργίες, Κυριακές και βραδινές βάρδιες
-Πλήρεις ασφαλιστικές εισφορές, άδειες και δώρα
-Ευέλικτο ωράριο μερικής απασχόλησης (δυνατότητα επιλογής βαρδιών)
-Εξοπλισμός μεταφοράς
-Επαγγελματική ενδυμασία
-Μηνιαία παροχή σε κουπόνια σίτισης
-Μηνιαία αποζημίωση δικύκλου
-Εκπαίδευση

Tags:

03 Οκτ
Αλεξανδρούπολη [DIAMOND PROMOTION]

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ ΔΙΑΦΗΜΙΣΤΙΚΩΝ ΦΥΛΛΑΔΙΩΝ

01 Οκτ
Αθήνα [Καφέ στο Γκάζι]

Ζητούνται ΝΕΟΙ/ΝΕΕΣ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΗ Ή ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. Delivery με δικό του μηχανάκι και για μπουφέ με γνώση παρασκευής καφέ και εξυπηρέτηση πελατών από καφέ στο Γκάζι. Αμοιβή συζήτηση αναλόγως ικανοτήτων και εμπειρίας.

01 Οκτ
Αθήνα [ΗΟΤ ΜΑΜΜΑS DOG]

ΔΙΑΝΟΜΕΙΣ Η εταιρία προσφέρει: 4,2 ΕΥΡΩ KAΘΑΡΑ, ΕΝΣΗΜΑ, ΔΩΡΑ ΚΑΙ ΦΑΓΗΤΟ ΠΕΡΙΟΧΗ ΑΝΩ ΓΛΥΦΑΔΑ