30 Σεπ

Φανοποιός αυτοκινήτων

Τρίκαλα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Περιγραφή αγγελίας:
Ζητείται φανοποιός με εμπειρία και όρεξη για εργασία.

Παρέχονται:
Ικανοποιητικός μισθός
Ιδανικό εργασιακό περιβάλλον

Jobmap.gr
Jobmap.gr
www.jobmap.gr

Jobmap.gr Ιστοσελίδα δημοσίευσης αγγελιών και αναζ΄ήτησης θέσεων εργασίας σε Ελλάδα και εξωτερικό

Σχετικες Αγγελιες

09 Οκτ
Τρίκαλα [ΜΠΕΤΟΚΑΤ]

ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ Αρμοδιότητες: ΧΕΙΡΙΣΤΗΣ ΑΝΤΛΙΑΣ Απαραίτητα Προσόντα: ΑΔΕΙΑ ΧΕΙΡΙΣΤΗ ΑΝΤΛΙΑΣ ΣΚΥΡΟΔΕΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ Η εταιρία προσφέρει: ΜΟΝΙΜΗ ΘΕΣΗ ΕΡΓΑΣΙΑΣ

07 Οκτ
Τρίκαλα [Twins Coffee Shop]

Περιγραφή αγγελίας: Ζητείται Coffee Delivery για το νέο κατάστημα – Twins Coffee Shop, Β. Τσιτσάνη και Αβέρωφ γωνία, Τρίκαλα Προσόντα: Δίπλωμα οδήγησης Εμπειρία σε αντίστοιχη θέση θα εκτιμηθεί Παροχές: Ικανοποιητικός μισθός Ασφάλιση

06 Οκτ
Αθήνα [Δ.ΔΙΑΓΟΥΠΗ ΚΑΙ ΣΙΑ Ε.Ε. ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΜΕΣΟΓΕΙΑ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΒΟΗΘΟΣ-ΜΑΘΗΤΕΥΟΜΕΝΟΣ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΡΕΚΤΙΦΙΕ ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ

03 Οκτ
Αθήνα [ΤΕΧΝΟΔΥΝΑΜΙΚΗ]

μηχανικός αυτοκινήτων Αρμοδιότητες: τεχνίτης Απαραίτητα Προσόντα: όρεξη Επιθυμητά Προσόντα: θέληση Η εταιρία προσφέρει: ένσημα, ωράριο, ρουχισμό, σεμινάρια

30 Σεπ
Γιαννιτσά [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά φανοποιό / φανοβαφέα για αντιπροσωπεία-συνεργείο αυτοκινήτων. Περιοχή: Γιαννιτσά Επιθυμητά Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητές περιοχές: Έδεσσα, Γιαννιτσά, Σκύδρα και περίχωρα Παροχές: Μισθός Ασφάλιση Δυνατότητα κάλυψης μεταφορικών Δε-Σα 09.00-18.00 με ενδιάμεσο διάλειμμα