30 Σεπ

Τεχνίτρια νυχιών

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

τεχνίτρια νυχιών
Απαραίτητα Προσόντα: πεπειραμένη
Η εταιρία προσφέρει: πλήρης απασχόληση

Telephone
Κουντουριδου κυριακη

Σχετικες Αγγελιες

11 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Αντζελα Κώστα]

κομμώτριες και τεχνιτριες νυχιών Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία απαραίτητη Η εταιρία προσφέρει: μισθό, ασφάλιση και μπόνους

02 Οκτ
Αθήνα [ELIXIR]

Αισθητικός, Τεχνίτρια νυχιών, Φυσικοθεραπευτής Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία

16 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ManDynamic]

Η ManDynamic αναζητά  τεχνίτρια κρέπας για Κρεπερί Περιοχή: Ανατολική Θεσσαλονίκη Αρμοδιότητες: Παραγωγή Κρέπας, Μπέργκερ, Τοστ Εξυπηρέτηση πελατών Απαραίτητα προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Διαθεσιμότητα για βραδινή βάρδια Παροχές: Ημερομίσθιο 35 ευρώ. Ασφάλιση. Πενθήμερη εργασία Ωράρια: 19:00 - 04:00 / 23:00 - 08:00

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κ.Γιώργος]

Από εμπορική εταιρεία στην Ευκαρπία Θεσσαλονίκης, ζητείται αποθηκάριος με γνώσεις ξυλουργού από 25-35 ετών. Βιογραφικά στο παρακάτω e-mail.

15 Οκτ
Θεσσαλονίκη [MEDIA WORLD LTD (EE)]

Εκφωνήτριες, ερμηνεύτριες διαφημιστικών κειμένων. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε ραδιοφωνικό σταθμό ή θέατρο