20 Σεπ

ΟΔΗΓΟΣ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΡΤΟΒΙΟΜΗΧΑΝΙΑ, με πάνω από 10 χρόνια εμπειρίας στο χώρο της ζαχαροπλαστικής και ταχέως αναπτυσσόμενη, ζητεί για το εργοστάσιό της στο Κορωπί (θέση Μπότα), οδηγό - διανομέα για 6ήμερη τροφοδοσία εμπορευμάτων σε μεγάλη αλυσίδα Super Market.
Απαραίτητα προσόντα: - Συνέπεια - Κάτοχος διπλώματος κατ. Β´ ερασιτεχνικού. - Ικανότητα στην επικοινωνία - προϋπηρεσία θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν.
Προσφέρονται: μισθός αναλόγως προσόντων & δυνατοτήτων, Bonus, ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον.
Προσέλευση 04.00.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με θέμα: ΘΕΣΗ ΟΔΗΓΟΥ.

Ώρες επικοινωνίας 09:00-16:00, Δευτέρα με Παρασκευή.

Telephone
ΣΟΒΟΛΟΣ

Tags:

Σχετικες Αγγελιες

20 Οκτ
Αθήνα [Δημήτρης]

Οδηγός για πενθήμερη εργασία Αρμοδιότητες: μεταφορές εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: 3 κατηγορίας δίπλωμα Η εταιρία προσφέρει: τα βασικά Βιογραφικό απαραίτητο για την προϋπηρεσία, να σταλεί με Email.

03 Οκτ
Θεσσαλονίκη [κος Κώστας]

Ζητείται οδηγός ταξί στη Θεσσαλονίκη. Απαιτείται προκαταβολή.

18 Οκτ
Ρέθυμνο [crete-taxi-service]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΟΔΗΓΟΣ με δίπλωμα Δ1' κατηγορίας & ΚΑΡΤΑΣ ΨΗΦΙΑΚΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ. Έως 35 ετών, για απασχόληση την καλοκαιρινή περίοδο 2020 (από 15 Απριλίου έως 15 Οκτωβρίου) από τουριστικό γραφείο στο Ρέθυμνο. Απαραίτητα η πολύ καλή γνώση Αγγλικής γλώσσας, η επιπλέον γνώση δεύτερης γλώσσας θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα. Απαραίτητη προϋπηρεσία & όρεξη για δουλειά. Παροχές: Μισθός, δώρα, επιδόματα, ασφαλιστική κάλυψη ΙΚΑ Βιογραφικά με φωτογραφία στο παρακάτω e-mail.

16 Οκτ
Αθήνα [HRSTRATEGY PRIVATE COMPANY]

Ο πελάτης μας, βιομηχανία με έδρα στο Κορωπί, επιθυμεί να προσλάβει Οδηγό Ε. Οι υποψήφιοι θα πρέπει να διαθέτουν: Άδεια Ε κατηγορίας για μεταφορά εμπορευμάτων. ΠΕΙ ADR Ηλεκτρονικό ταχογράφο Προϋπηρεσία 3 ετών σε οχήματα μεταφοράς προσωπικού και φορτηγά 37,5 τόνων Η εταιρία παρέχει: Μόνιμη σύμβαση αορίστου χρόνου Ικανοποιητικές συνθήκες εργασίας Βιογραφικά σημειώματα παρακαλείστε να υποβάλετε αναφέροντας τη θέση για την οποία ενδιαφέρεστε

16 Οκτ
Πανελλήνια [ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ]

ΟΔΗΓΟΣ - ΟΙΝΟΦΥΤΑ Απαραίτητα Προσόντα: ΔΙΠΛΩΜΑ Γ' & Ε' ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ, ΠΕΙ, ΚΑΡΤΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΤΑΧΟΓΡΑΦΟΥ ΔΙΑΝΟΜΕΣ ΕΝΤΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΛΙΓΕΣ ΣΕ ΕΠΑΡΧΙΑ