20 Σεπ

ΑΤΟΜΟ ΓΙΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΑΤΟΜΟ ζητείται για συσκευασία, σε αρτοζαχαροπλαστείο στην βιομηχανική περιοχή του Κορωπίου.
Βραδινό, πλήρες, 6ήμερο ωράριο. Ώρα έναρξης 21:00-03:30.
Απαραίτητα προσόντα: ανάγνωση, ικανότητα ομιλίας στα ελληνικά καθώς και μυϊκή δύναμη λόγω εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με θέμα: ΘΕΣΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ
Ώρες επικοινωνίας 9:00-16:00,  Δευτέρα - Παρασκευή

Telephone
ΣΟΒΟΛΟΣ

Σχετικες Αγγελιες

13 Οκτ
Αθήνα [ΜΑΡΙΑ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗ]

Ζητείται άτομο, από εμπορική επιχείρηση, με ειδίκευση στη κοσμετική για συνεργασία. Άμεσο ξεκίνημα, υψηλά κέρδη, πλήρης εκπαίδευση. Απαραίτητα προσόντα: θέληση για δουλειά και στόχοι προς εκπλήρωση. Εκπαίδευση δημοτικό και άνω, dress code business casual Αμοιβή με προμήθεια.

11 Οκτ

Ζητείται άτομο από εμπορική επιχείρηση με ιατρικό αντικείμενο, για συνεργασία. Άμεσο ξεκίνημα, υψηλά κέρδη, πλήρης εκπαίδευση. Απαραίτητα προσόντα: θέληση για δουλειά και στόχοι προς εκπλήρωση. Εκπαίδευση, δημοτικό και άνω. Dress code business casual Η εταιρία προσφέρει: αμοιβή με προμήθεια.

20 Οκτ
Αθήνα [Δημήτρης]

Οδηγός για πενθήμερη εργασία Αρμοδιότητες: μεταφορές εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: 3 κατηγορίας δίπλωμα Η εταιρία προσφέρει: τα βασικά Βιογραφικό απαραίτητο για την προϋπηρεσία, να σταλεί με Email.

20 Οκτ
Αθήνα [Roma Pizza Αγιων Αναργυρων]

Ζητείται διανομέας στη Roma Pizza στους Αγίους Αναργύρους. Για πληροφορίες καλέστε στο 2102311555 ή στο 2102312555.

20 Οκτ
Αθήνα [Phgasosgroup]

Ζητούνται άτομα για διανομή διαφημιστικών φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Υπεύθυνη επικοινωνίας Θωμαή Τσιαντάκη.