20 Σεπ

ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από Βιοτεχνική-Τεχνική Ανώνυμη εταιρεία στα Διαβατά, ζητείται λογιστής/τρια με 5ετή εμπειρία, γνώση αγγλικών. Επιπλέον ξένες γλώσσες θα εκτιμηθούν.
Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@vernicol.com με τίτλο ΛΟΓΙΣΤΗΣ/ΤΡΙΑ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

24 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΜΑΔΕΜΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΗ ΛΟΓΙΣΤΡΙΑ ΑΠΟ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟ ΓΡΑΦΕΙΟ, ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

13 Οκτ
Θεσσαλονίκη [HRAKLEITOS IKE]

Λογιστής, Βοηθός Λογιστής Αρμοδιότητες: Λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας, Μηχανογράφηση Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος Οικονομικής Σχολής Επιθυμητά Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ Η εταιρία προσφέρει: πρακτική και ένταξη στη παραγωγή

19 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Sivris AE]

Η κατασκευαστική εταιρεία Sivris ΑΕ, αναζητά κοπέλα για γραμματειακή υποστήριξη για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητες προσόντα: -Βασικές γνώσεις Λογιστικής -Άριστη γνώση Microsoft office (Word, Excel) -Αγγλική γλώσσα -Δίπλωμα οδήγησης -Κάτοικος Δυτικής Θεσσαλονίκης (κατά προτίμηση Εύοσμος) -Ευκολία στην επικοινωνία. -Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας. -Σπαστό ωράριο / Πενθήμερο Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [giannhs]

Ζητούνται άτομα από Θεσσαλονίκη για Διανομή Εντύπων. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο παρακάτω τηλέφωνο - Γιάννης.

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. Θεσσαλονίκη Λαγκαδά 213 (Θεσσαλονίκη) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: 3-5 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση