19 Σεπ

Εξωτερικοί πωλητές

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

εξωτερικοί πωλητές
Αρμοδιότητες: προώθηση προϊόντων
Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση

Telephone
ΕΞΥΠΝΟ ΕΠΙΠΛΟ

Σχετικες Αγγελιες

03 Οκτ
Αθήνα [EUROPEAN PROFILES ΑΕ]

ΘΕΣΗ: ΣΥΜΒΟΥΛΟI - ΕΣΩΤΕΡΙΚΟΙ & ΕΞΩΤΕΡΙΚΟΙ ΣΥΝΕΡΓΑΤΕΣ ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΟ: ΣΥΓΓΡΑΦΗ, ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ, ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ ΕΡΓΩΝ Χρηματοδοτουμένων από εθνικούς ή/και ευρωπαϊκούς πόρους, δημόσιους ή ιδιωτικούς Περιγραφή: H EUROPEAN PROFILES A.E., εκ των κορυφαίων εταιρειών στον τομέα υπηρεσιών Συμβούλου Μάνατζμεντ (Management Consultant), αναζητά συνεργάτες – μόνιμους υπαλλήλους αλλά και εξωτερικούς συνεργάτες που θα στελεχώσουν το τμήμα Ελληνικών και Ενδοκοινοτικών έργων....

Αρμοδιότητες:
• Σύνταξη και υποβολή προτάσεων συγχρηματοδοτούμενων/ επιδοτούμενων έργων που προκηρύσσονται από ελληνικούς φορείς και από φορείς της Ευρωπαϊκής Ένωσης στους τομείς ενίσχυσης των μικρομεσαίων επιχειρήσεων, αναδιοργάνωσης φορέων δημόσιας διοίκησης, απασχόλησης / ανάπτυξης ανθρώπινου δυναμικού, αγροτικής ανάπτυξης, κοινωνικής πολικής, περιφερειακής ανάπτυξης, ΤΠΕ κλπ .
• Σύνταξη και υποβολή επιχειρηματικών σχεδίων μικρομεσαίων επιχειρήσεων για χρηματοδότηση μέσω ΕΣΠΑ (ΕΠΑνΕΚ, ΕΤΑΚ, Leader, κλπ.), Αναπτυξιακού Νόμου, Πρόγραμμα Δημοσίων Επενδύσεων και λοιπών χρηματοδοτικών εργαλείων.
• Διαχείριση της υλοποίησης των εγκριθέντων έργων
• Συνδρομή στην ανάπτυξη νέων δραστηριοτήτων και συνεργασιών της εταιρείας.
Απαιτούμενα προσόντα / δεξιότητες:
• Κάτοχος πτυχίου ΑΕΙ στις οικονομικές/πολιτικές ή διοικητικές επιστήμες. Επιθυμητή η κατοχή μεταπτυχιακού τίτλου σπουδών.
• Επαγγελματική εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών στην παροχή υπηρεσιών Συμβούλου Διαχείρισης Εθνικών και Ευρωπαϊκών Συγχρηματοδοτούμενων/ Επιδοτούμενων Προγραμμάτων (ΕΣΠΑ, LEADER, HORIZON, INTERREG, COSME κλπ.)
• Επαγγελματική εμπειρία στην συγγραφή και υποβολή φακέλου προσφοράς για διαγωνισμούς του Δημοσίου. Επιθυμητή η γνώση ηλεκτρονικής υποβολής προσφορών μέσω του Εθνικού Συστήματος Ηλεκτρονικών Δημοσίων Συμβάσεων (Ε.Σ.Η.Δ.Η.Σ.)
• Εμπειρία στην εκπόνηση επιχειρηματικών σχεδίων. Επιθυμητή η γνώση καταχώρησης στοιχείων στο Πληροφοριακό Σύστημα Κρατικών Ενισχύσεων (Π.Σ.Κ.Ε.)
• Ικανότητα συγγραφής παραδοτέων/ αναφορών/ μελετών.
• Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας. Επιθυμητή η γνώση δεύτερης γλώσσας.
• Πολύ καλή χρήση Η/Υ.
• Δυνατότητα πραγματοποίησης επαγγελματικών ταξιδιών στην Ελλάδα και στο εξωτερικό.
Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email με ένδειξη «Θέση εργασίας Συμβούλου».
Η εταιρία είναι πλήρως συμμορφωμένη στις απαιτήσεις του ευρωπαϊκού κανονισμού προστασίας προσωπικών δεδομένων (GDPR).

Tags:

20 Οκτ
Αθήνα [Δημήτρης]

Οδηγός για πενθήμερη εργασία Αρμοδιότητες: μεταφορές εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: 3 κατηγορίας δίπλωμα Η εταιρία προσφέρει: τα βασικά Βιογραφικό απαραίτητο για την προϋπηρεσία, να σταλεί με Email.

20 Οκτ
Αθήνα [Roma Pizza Αγιων Αναργυρων]

Ζητείται διανομέας στη Roma Pizza στους Αγίους Αναργύρους. Για πληροφορίες καλέστε στο 2102311555 ή στο 2102312555.

20 Οκτ
Αθήνα [Phgasosgroup]

Ζητούνται άτομα για διανομή διαφημιστικών φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Υπεύθυνη επικοινωνίας Θωμαή Τσιαντάκη.

18 Οκτ
Αθήνα [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. 183 Ιερά οδό-Αθήνα (Αιγάλεω) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση,τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Γνώση χειρισμού Η/Υ Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 3-5 χρόνια Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση χειρισμού Η/Υ Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση