19 Σεπ

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣΤΟΡΙΑ

Θεσσαλονίκη Freelance Εργασία από απόσταση: Ναι
Περιγραφή θέσης εργασίας:

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ.
κ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

19 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Sivris AE]

Η κατασκευαστική εταιρεία Sivris ΑΕ, αναζητά κοπέλα για γραμματειακή υποστήριξη για πλήρη απασχόληση. Απαραίτητες προσόντα: -Βασικές γνώσεις Λογιστικής -Άριστη γνώση Microsoft office (Word, Excel) -Αγγλική γλώσσα -Δίπλωμα οδήγησης -Κάτοικος Δυτικής Θεσσαλονίκης (κατά προτίμηση Εύοσμος) -Ευκολία στην επικοινωνία. -Ομαδικό πνεύμα συνεργασίας. -Σπαστό ωράριο / Πενθήμερο Αποστολή βιογραφικών στο παρακάτω email.

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [giannhs]

Ζητούνται άτομα από Θεσσαλονίκη για Διανομή Εντύπων. Για πληροφορίες επικοινωνήστε στο παρακάτω τηλέφωνο - Γιάννης.

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. Θεσσαλονίκη Λαγκαδά 213 (Θεσσαλονίκη) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: 3-5 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Mechanicus - Τεχνικοί Σύμβουλοι Επιχειρήσεων]

Ζητείται απόφοιτος/τη ΤΕΙ Πολιτικών Μηχανικών. Η θέση εργασίας είναι πλήρους απασχόλησης. Αρμοδιότητες: • Αποτύπωση χώρων στο πεδίο. • Σχεδιασμός autocad. • Υποστηρικτικές αρμοδιότητες οργάνωσης γραφείου. Απαραίτητα Προσόντα • Πτυχίο ΤΕΙ • Καλή γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων autocad. • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας (επίπεδο Lower) • Δίπλωμα και κατοχή αυτοκινήτου. Ο...

... ιδανικός υποψήφιος θα πρέπει να χαρακτηρίζεται από : Οργανωτικότητα, ομαδικότητα και ευχέρεια στον γραπτό και προφορικό λόγο.

Tags:

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Prestije-Sandanski]

Ζητείται κοπέλα/κυρία για φροντίδα άρρωστης γυναίκας - από την περιοχή Μπότσαρη γαι 8 ώρες - σπαστό ωράριο. κα Γαλήνη, 2314 005 727, βαιμπερ 00306996 920 717. Ώρες επικοινωνίας: 9.00-13.00 και 18.00-20.00.