19 Σεπ

Ζητείται κοπέλα για μασάζ

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

μυοχαλαρωτικό μασάζ
Αρμοδιότητες: μασάζ
Απαραίτητα Προσόντα: εμφανίσιμη,ευχάριστη
Επιθυμητά Προσόντα: εμφανίσιμη, να ξέρει μασάζ
Η εταιρία προσφέρει: σταθερό μισθό + bonus

Telephone

Σχετικες Αγγελιες

07 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Ξενια]

Ζητείται πωλήτρια σε αρτοποιείο στην άνω Τούμπα, με απαραίτητη προϋπηρεσία για απογευματινή εργασία. Πληροφορίες μόνο στο παρακάτω τηλέφωνο.

26 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥΜΚΑ]

ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ ΓΙΑ ΜΕΡΙΚΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. Θεσσαλονίκη Λαγκαδά 213 (Θεσσαλονίκη) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση, τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Απαραίτητα Προσόντα: 3-5 χρόνια προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση Επιθυμητά Προσόντα: Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση

18 Οκτ
Θεσσαλονίκη [East West Greece]

Ζητείται αποθηκάριος απο εταιρία ανακύκλωσης ρούχων στην Θέρμη, έως 45 ετών με εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις. Επιθυμητό μεταφορικό μέσο για την μετακίνησή του.

17 Οκτ
Θεσσαλονίκη [SHOPPING NOW]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΕΡΓΑΣΙΑ ΣΕ ΓΡΑΦΕΙΟ ΕΤΑΙΡΙΑΣ e-shop.