19 Σεπ

Μοντέρ (επεξεργασίας βίντεο – σκηνοθεσία)

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Καθήκοντα Θέσης: Απεικονίσεις σε 3D και Δημιουργία video graphics για εταιρικές εκδηλώσεις.

Απαραίτητες Προϋποθέσεις:
Γνώση Προγραμμάτων, 3d Studio Max και After Effects.
Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας.

Προαιρετικά:
Προϋπηρεσία 1-2 ετών σε αντίστοιχη θέση θα ενισχύσει την υποψηφιότητα

Η θέση θα καλυφθεί από άτομο δημιουργικό, υπεύθυνο, με φαντασία, που να το χαρακτηρίζει το ομαδικό πνεύμα.

Παρακαλούμε αποστείλατε Βιογραφικό Σημείωμα και Δείγμα Εργασιών στο παρακάτω email.

Telephone
ΚΤΗΜΑ ΜΕΣΟΓΑΙΑ ΘΕΑΣΙΣ ΕΠΕ

Σχετικες Αγγελιες

14 Οκτ
Θεσσαλονίκη [Όμιλος εταιρειών]

Ζητούνται άτομα με γνώσεις βίντεο επεξεργασία, δημιουργία animation παρουσιάσεις, απαραίτητη εμπειρία στο αντικείμενο εργασίας. Για περισσότερα στείλτε μας βιογραφικό και πορτφολιο εργασίας. Απαραίτητη προϋπόθεση τουλάχιστον 2.5 χρόνια εργασιακή εμπειρία. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: 9ο χιλιόμετρο Θεσσαλονίκη-Καβάλα, Δερβένι

20 Οκτ
Αθήνα [Δημήτρης]

Οδηγός για πενθήμερη εργασία Αρμοδιότητες: μεταφορές εντός Αττικής Απαραίτητα Προσόντα: προϋπηρεσία Επιθυμητά Προσόντα: 3 κατηγορίας δίπλωμα Η εταιρία προσφέρει: τα βασικά Βιογραφικό απαραίτητο για την προϋπηρεσία, να σταλεί με Email.

20 Οκτ
Αθήνα [Roma Pizza Αγιων Αναργυρων]

Ζητείται διανομέας στη Roma Pizza στους Αγίους Αναργύρους. Για πληροφορίες καλέστε στο 2102311555 ή στο 2102312555.

20 Οκτ
Αθήνα [Phgasosgroup]

Ζητούνται άτομα για διανομή διαφημιστικών φυλλαδίων σε όλη την Αττική. Προϋπηρεσία επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη. Υπεύθυνη επικοινωνίας Θωμαή Τσιαντάκη.

18 Οκτ
Αθήνα [Στεφανος Σοφιανίδης/Stefansxxl]

Πωλήτρια στο κατάστημα μας. 183 Ιερά οδό-Αθήνα (Αιγάλεω) Αρμοδιότητες: Εξυπηρέτηση πελατών Αναπλήρωση,τακτοποίηση και σωστή τοποθέτηση προϊόντων Παραλαβή εμπορευμάτων Γνώση χειρισμού Η/Υ Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση 3-5 χρόνια Ικανότητα επικοινωνίας Υπευθυνότητα και αξιοπιστία Επιθυμητά Προσόντα: Γνώση χειρισμού Η/Υ Η εταιρία προσφέρει:Πλήρη απασχόληση