13 Σεπ

ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ

Πανελλήνια Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κύπρος
Πλήρης απασχόληση
Μισθός: 1.200,00€ έως 1.400,00€ /μήνας
Οι υποψήφιοι πρέπει να γνωρίζουν χτίσιμο τούβλων, σοβάτισμα, τοποθέτηση κεραμικών και τρίτο χέρι σπάτουλα.
Το ωράριο εργασίας είναι από τις 07.00, μέχρι τις 16,00 και περιλαμβάνονται και τα Σάββατα.
Ο μηνιαίος μισθός που θα δίνεται είναι 1200 ευρώ με δωρεάν καταλύματος διαμονής και 1400 ευρώ χωρίς κατάλυμα διαμονής.
Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να επικοινωνήσουν με το εργοδότη στο παρακάτω τηλέφωνο.

Telephone
ΝΙΚΟΣ ΕΠΙΦΑΝΕΙΟΥ

Σχετικες Αγγελιες

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο 4*]

Ξενοδοχείο 4* επιθυμεί να προσλάβει, προϊστάμενο εστιατορίου. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση, γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, ευχάριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχείο5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά για τα παραρτήματά του, Προϊστάμενο Υποδοχής. Απαραίτητα Προσόντα: Προϋπηρεσία, γνώση ξενοδοχειακών προγραμμάτων, άριστη γνώση αγγλικών. Επιθυμητά Προσόντα: Ομαδικό πνεύμα, ευχάριστη προσωπικότητα. Η εταιρία προσφέρει: Ανταγωνιστικό μισθό, άριστο περιβάλλον εργασίας.

20 Σεπ
Πανελλήνια [Ξενοδοχεία 5*]

Ξενοδοχειακός όμιλος αναζητά Προϊσταμένη Ορόφων (σε διάφορα μέρη της Ελλάδας). Απαραίτητα Προσόντα: Εμπειρία, ομαδικό πνεύμα, γνώση αγγλικών. Η εταιρία προσφέρει: Μισθό, ασφάλιση, διαμονή.

19 Σεπ
Πανελλήνια [Lambre Greece cosmetics]

Ζητούνται συνεργάτες για εργασία από το σπίτι μέσω ίντερνετ.

19 Σεπ
Θεσσαλονίκη [κ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΕΡΓΑΤΕΣ ΚΑΙ ΜΑΣΤΟΡΙΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΔΟΜΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗ. κ. ΔΗΜΗΤΡΗΣ