13 Σεπ

Κοπέλες για promotion

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία.
Επιθυμητή εμπειρία εργασίας.

Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email.
Κατόπιν της απάντησης σας στο email, θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Θεσσαλονίκης, 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Κοπέλες για promotion ζητούνται από διαφημιστική εταιρεία για προώθηση προϊόντων, υπηρεσιών, παρουσίαση προϊόντων και προωθήσεις σε κατά τόπων σημεία. Επιθυμητή εμπειρία εργασίας. Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email. Κατόπιν της απάντησης σας στο email, θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη. Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

02 Σεπ
Θεσσαλονίκη [GOLD SILVER MONEY]

ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΑΠΟ 25 ΕΩΣ 35 ΕΤΩΝ ΓΙΑ ΠΛΗΡΗ ΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ ΣΕ ΕΝΕΧΥΡΟΔΑΝΕΙΣΤΗΡΙΟ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΤΟΥ ΚΕΝΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΗΣ ΑΝΑΤΟΛΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ . ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΚΑΤΟΠΙΝ ΤΗΛΕΦΩΝΗΜΑΤΟΣ ΣΤΟ 2310 650 958 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 10.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 14.00 ΚΑΙ ΣΤΟ 6906472810 ΑΠΟ ΤΙΣ 9.00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21.00.

27 Αυγ
Θεσσαλονίκη [PSB Heitmueller]

Ζητούνται 2 κοπέλες, καλλίγραμμες. για να μοιράζουν φυλλάδια στο περίπτερο μας για την Διεθνή Έκθεση Θεσσαλονίκης.

15 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ανακαίνιση Τώρα - Τεχνική κατασκευαστική εταιρία]

πολιτικός μηχανικός για επιβλέψεις έργων μικρής και μεγάλης κλίμακας Αρμοδιότητες: επίβλεψη έργου, οργάνωση συνεργείων Απαραίτητα Προσόντα: εμπειρία Επιθυμητά Προσόντα: όρεξη για δουλειά Η εταιρία προσφέρει: μισθό, bonus, κινητό, έξοδα

14 Σεπ
Αθήνα [TASTYcity]

ΚΟΠΕΛΕΣ έως 30 ετών, ευχάριστες, ζητούνται από κατάστημα εστίασης κοντά στο κέντρο, με εμπειρία σε καφέ, σάντουιτς και σφολιάτες ή καλη διάθεση να μάθουν ό,τι χρειάζεται. σταθερη εργασια. Αρμοδιότητες: παρασκευη και πωληση προιοντων. Απαραίτητα Προσόντα: παρασκευη καφε - ροφηματων Επιθυμητά Προσόντα: σαντουιτς, σφολιατες Η εταιρία προσφέρει:σταθερη εργασια επικοινωνια 12:00 με 20:00