13 Σεπ

Λογιστής/τρια

Θεσσαλονίκη Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Από λογιστική εταιρεία ζητείται λογιστής/τρια για συνεργασία.

1. Τήρηση λογιστικών εταιρειών Β και Γ κατηγορίας
2. Μισθοδοσία
3. Λογιστικές συμβουλές
Απαραίτητη προϋπόθεση προηγούμενη εμπειρία - εργασίας στα λογιστικά
Εάν και εφόσον σας ενδιαφέρει η θέση απαντήστε στο παρακάτω email.
Κατόπιν της απάντησης σας στο email θα σας στείλουμε μια διαφορετική ώρα επικοινωνίας για τηλεφωνική ή από κοντά συνέντευξη.

ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ

Σχετικες Αγγελιες

02 Σεπ
Αθήνα [ΛΙΟΛΙΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ]

ΛΟΓΙΣΤΗΣ ΓΙΑ ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ Αρμοδιότητες: ΕΞΩΤΕΡΙΚΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΕΞΥΠΗΡΈΤΗΣΗ ΠΕΛΑΤΩΝ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΕΙΑΣ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΎΝ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟΥΣ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟΥΣ ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΑΒΗ - ΔΙΑΝΟΜΗ ΕΓΓΡΑΦΩΝ ΣΕ ΠΕΛΑΤΕΣ. Απαραίτητα Προσόντα: ΓΝΩΣΕΙΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΣΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ , ΛΟΙΠΕΣ ΕΡΓΑΣΙΕΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΓΡΑΦΕΙΟΥ, ΚΑΤΟΧΟΣ ΔΙΠΛΩΜΑΤΟΣ ΜΗΧΑΝΑΚΙ (ΚΥΒΙΚΑ 150) Επιθυμητά Προσόντα: ΓΝΩΣΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ Η εταιρία προσφέρει: ΕΞΑΩΡΗ ΕΡΓΑΣΙΑ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΑΚΙ

25 Αυγ
Θεσσαλονίκη [HRAKLEITOS IKE]

Λογιστής, Βοηθός Λογιστής Αρμοδιότητες: Λογιστικά βιβλία Γ κατηγορίας, Μηχανογράφηση Απαραίτητα Προσόντα: Πτυχιούχος Οικονομικής Σχολής Επιθυμητά Προσόντα: πτυχίο ΑΕΙ, ΤΕΙ, ΙΕΚ Η εταιρία προσφέρει: πρακτική και ένταξη στη παραγωγή

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Ταρνατώρος Χρήστος]

Ζητείται γυναίκα για λάντζα και καθάρισμα ψαριών σε ψαροταβέρνα, με συνέπεια στη δουλειά και πειθαρχεία. Περιοχή: Μηχανιώνα Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00

21 Σεπ

Ζητείται τηγανάς (τηγάνισμα). Ώρες επικοινωνίας: 17:00- 20:00 Περιοχή: Μηχανιώνα

21 Σεπ
Θεσσαλονίκη [Reality bar]

Ζητούνται κοπέλες εμφανίσιμες για νυχτερινή εργασία σε παμπ, στη Θεσσαλονίκη. Μεροκάματο από 40 ευρώ και επιπλέον ποσοστά στα ποτά.