13 Σεπ

Πρακτική άσκηση στους τελειόφοιτους ΤΕΙ και ΙΕΚ

Αθήνα Fulltime
Περιγραφή θέσης εργασίας:

Η εταιρεία μας δίνει την ευκαιρία να κάνετε την πρακτική σας άσκηση στους τομείς όπως:
1. Προγραμματισμός php, mysql
2. Γραφιστική και web design
3. Δημόσιες σχέσεις και εμπόριο
4. Δημοσιογραφία και MEDIA
Η 16ετή εμπειρία της εταιρείας μας σας δίνει τα απαραίτητα εφόδια για να έχετε μια αποτελεσματική επαγγελματική πορεία στην αγορά.
Πληροφορίες δίδονται μόνον μέσω email ΟΧΙ τηλεφωνικής επικοινωνίας
Για περισσότερα στείλτε μας το βιογραφικό σας στο παρακάτω email.
Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ

Σχετικες Αγγελιες

13 Σεπ
Θεσσαλονίκη [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Η εταιρεία μας δίνει την ευκαιρία να κάνετε την πρακτική σας άσκηση στους τομείς όπως: 1. Προγραμματισμός php, mysql ...

Διεύθυνση: 9o χιλιόμετρο Θεσ/νίκης - Καβάλα,Δερβένι Τ.Κ 54500

Tags:

13 Σεπ
Αθήνα [ΟΜΙΛΟΣ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ]

Ζητείται άτομο για την θέση εξωτερικών πωλήσεων σε εταιρεία διαφήμισης και κατασκευής ιστοσελίδων. Υψηλές αποδοχές και προοπτικές μόνιμης καριέρας. Παρέχεται εκπαίδευση και καριέρα. Δεκτοί από όλη την Ελλάδα. Αποστολή βιογραφικού στο παρακάτω email. Διεύθυνση: Ακαδημίας 52, Αθήνα 10679

11 Σεπ
Αθήνα [νίκη]

ζητείται προσωπικό για καθαρισμό σε νοσοκομείο στα βόρεια προάστια, για 8ωρη απασχόληση, μόνιμη εργασία πρωινή η απογευματινή βάρδια. Αρμοδιότητες: καθαρισμός Απαραίτητα Προσόντα: όρεξη για δουλειά Επιθυμητά Προσόντα: κανένα Η εταιρία προσφέρει: βασικό μισθό, ασφάλεια ΙΚΑ

11 Σεπ
Αθήνα [Κ Γ]

Κατασκευαστική εταιρεία με έδρα στην Κηφισιά Αττικής ζητεί εργάτη. Απαραίτητα προσόντα, ηλικία 25-40 ετών, εμπειρία σε οικοδομικές εργασίες, άριστη γνώση Ελληνικών. Δίπλωμα οδήγησης Γ ή Ε κατηγορίας θα συνεκτιμηθεί. Απαραίτητα, συστάσεις. Παρέχονται ικανοποιητικές αποδοχές & ασφάλιση.

06 Σεπ
Αθήνα [ΠΑΝΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΝΙΚΟ ΣΥΝΕΡΓΕΙΟ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ]

ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΩΝ από γενικό συνεργείο αυτοκινήτων στη Λυκόβρυση. Άμεση πρόσληψη, πενθήμερη εργασία, ωράριο 8:00 - 17:00, αμοιβή 900€